Zombie Killer

Zombie Killer dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin zombi oyunları!

Eniyioyunlar.com'da Zombie Killer oynarken korkusuz bir asker olun ve üssünüzü acımasız zombilerin saldırısına karşı koruyun. Zombie Killer'da zombiler farklı kulvarlardan saldıracak ve başarılı bir savunma yapmak için koridorlar arasında hareket etmenin doğru zamanını bilmek zorundasın, böylece bunalmayacaksın. Rakiplerinizin beyni olmadığında ve beyin için doyumsuz bir iştahı olduğunda, hayatta kalmak için baş gösteren tehdidi tamamen ortadan kaldırmaktan başka bir çözüm olmadığını bilirsiniz.

Ne kadar çok hayatta kalmayı başarırsanız, atış hızınızı, hasarınızı veya sizi daha ölümcül bir asker yapan ve zombi istilası için daha fazla tehdit oluşturan diğer farklı özellikleri artırarak savunmanızı geliştirmek için o kadar çok fırsatınız olur. Ve işler gerçekten umutsuz göründüğünde, yıkıcı bir helikopter saldırısı şeklinde takviye çağırma seçeneğiniz var. Ancak yardım çağırmak için en iyi zamanın ne zaman olduğunu dikkatlice değerlendirmelisiniz, çünkü bu helikopter saldırısını daha önce kullandıysanız ancak belirli bir gecikmeden sonra kullanabilirsiniz. Ne de olsa helikopterlerin yeniden yüklenmesi için biraz zamana ihtiyacı var, özellikle de çok fazla yıkıcı silah taşıdıklarında. Tahmin edeceğiniz gibi Zombie Killer'da ne kadar çok ilerlerseniz, saldırmak için daha fazla düşman gelecektir. Ve sadece bu değil, aynı zamanda daha ölümcül hale geliyorlar. Sanki yıkımın sesini duyuyorlar ve bundan etkileniyorlar. Ancak becerilerinizi kullanarak, doğru geliştirmeleri seçerek ve biraz da şansla, başka bir saldırı dalgasından kurtulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Zombi istilasını püskürtün ve Zombie Killer oynarken kaç puan kazanabileceğinizi görün!

Nasıl oynanır

Bilgisayar kullanıyorsanız, belirli eylemleri gerçekleştirmek için sol fare tuşu ile ekrandaki düğmelere basabilir veya klavyeyi kullanarak hareket edebilir ve saldırabilirsiniz. Bir mobil cihaz kullanıyorsanız, oyunla etkileşime geçmek için ekrandaki düğmelere dokunmanız gerekir.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Zombie Killer? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için zombi oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.