Swat Vs Zombies

Swat Vs Zombies dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin zombi oyunları!

Canavarlara karşı hayatta kalmak, Swat Vs Zombies'dan SWAT üyesi için zombi kıyametinde başka bir gün. . Swat Vs Zombies'in acımasız dünyası birçok zorluk getiriyor ve bunlar sürekli size doğru gelen ve beyninizi yemeye çalışan ölümcül zombiler şeklinde geliyor. Neyse ki, emrinizde silahlarınız var. Çok ve çok sayıda silah. Ancak, tüm bu silahlara erişmek için para kazanmanız gerekiyor ve kıyametin bu versiyonunda biraz para kazanmanın tek yolu zombileri ortadan kaldırmak.

İlk birkaç seferde canınızı kaybetmeniz kaçınılmaz olsa da, zombileri ortadan kaldırmayı ve biraz para kazanmayı ve daha iyi silahlara sahip olmayı ne kadar çok başarırsanız, kısa sürede hayatta kalma şansınızın büyük ölçüde arttığını ve bunun olacağını senaryoların büyük ölçüde arttığını göreceksiniz. daha önce belirli bir kıyamet anlamına geliyordu, şimdi geçmek için bir esinti. Zombiler tarafından her boğulduğunuzda, motorlu testerelerden kılıçlara, makineli tüfeklerden pompalı tüfeklere kadar her türlü ölümcül aletle dolu dükkanı ziyaret ediyorsunuz. Yeterli paranız varsa, onları satın alabilir ve zombilere zarar verebilirsiniz. Ve elde edebileceğiniz tüm ateş gücüne ihtiyacınız olacak, çünkü Swat Vs Zombies her biri kendine özgü özelliklere sahip birden fazla seviyeye sahiptir. Ve zombiler. Çok ve çok sayıda zombi.

Eniyioyunlar.com'da oynarken Swat Vs Zombies'in zombi kıyametinde durdurulamaz bir güç olun.

Nasıl oynanır

Karakterinizi hareket ettirmek için WASD veya ok tuşlarını kullanın ve ateş etmek için farenin sol tuşuna basın. Zombi sürüsünden olabildiğince kaç, para kazan ve zombileri ortadan kaldırmana yardımcı olacak yeni ekipman almak için dükkanı ziyaret et.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Swat Vs Zombies? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için zombi oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.