Zoo Feeder

Zoo Feeder dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin hayvan oyunları!

Oh hayır, hayvanat bahçesindeki hayvanlar beslenmemiş ve açlıktan ölüyorlar! Neyse ki, yakındasınız ve onları çabucak besleyebilirsiniz. Yerden tüm lezzetli yiyecekleri almak için küreğinizi kullanın ve hayvanların her şeyi yediğinden emin olun.

Acıktıysanız, ne kadar hızlı yerseniz, o kadar çabuk daha iyi hissedeceğinizi bilirsiniz, bu nedenle Zoo Feeder'da durup beklemek yoktur. Hayır, kaçıyorsunuz ve hareket halindeyken küreğinizi kullanarak soldan sağa hareket ettirmeniz ve lezzetli besinleri toplamanız gerekecek. Fast food'a yeni bir anlam katıyor!

Bu görevde özellikle iyi olursanız ve tüm yiyecekleri bir bölümde toplarsanız, küreğiniz yiyecekleri sizin için çekecek ve size yardımcı olacak güçlü bir mıknatıs haline gelir.

Topladığınız mücevherlerle yakında küçük bir hayvanat bahçesi inşa edebilecek veya küreğiniz için yeni ve havalı bir dış görünüm elde edebileceksiniz.

Eniyioyunlar.com'a gelin ve sevimli hayvanların yüzlerini gülümsetin!

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Zoo Feeder? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için hayvan oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.