99 Balls

99 Balls dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin atari oyunları!

Bağımlılık yaratan oyunuyla 99 Balls, daha iyi bir skor elde etmek için kesinlikle bir tur daha oynamak istemenizi sağlayacak oyunlardan biridir. Ancak, stratejik oyun çok tatmin edici olduğundan, özellikle de yörüngelerinizi en iyi şekilde nasıl planlayacağınızı öğrendikten sonra, önemli olan tek şey daha iyi bir puan değildir.

Oyun, klasik Breakout'a benzersiz bir dönüş getiriyor ve bu, vurduğunuz her bloğun kaybolması için belirli sayıda vurulması gerektiğidir. Bu sayılar tuğlaların üzerinde gösterilir. Diğer bir benzersiz unsur ise, sahnede ilerledikçe daha fazla top atmanızdır. Ve sadece yörüngeyi seçebileceğinizi ve topların fırlatılacağı yerden değiştiremeyeceğinizi unutmayın. Her zaman ekranın ortasından başlarlar.

Biraz Tetris ilhamı eklendiğinde, 99 Balls benzer bir kaybetme koşulunu benimser ve topları her attığınızda tuğlalar yavaş yavaş oyuncuya doğru gelir ve yeni tuğlaların kaybolması için her zaman daha fazla vuruş gerekir.

Gelin Eniyioyunlar.com'da oynayın ve 99 Balls'da en iyi puanı alın!

Benzer oyunlar:

Beğedin mi 99 Balls? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için atari oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.