Adventure Drivers

Adventure Drivers dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin araba oyunları!

Uzak bir adaya gidin ve hayatta bir kez karşılaşabileceğiniz bir macera yaşayın. Şöhret, zafer ve hazinelerin tehlikede olduğu çılgın bir 2D araba yarışı sizi burada bekliyor! Yavaş ama güvenilir eski bir hippi minibüsle başlayın ve çarpma konusunda endişelenmeyin, çünkü oyundaki tüm araçlar yok edilemez! Bombalar patladıkça, arabalar ters döndükçe ya da aynı derecede kazanmaya kararlı diğer sürücüler hızla yanınızdan geçerken yarışlar giderek daha heyecanlı hale geliyor. Her zaman önünüzdeki tüm zorluklara karşı tetikte olun ve engellerin üzerinden atlamaya, madeni paralar, hazine sandıkları ve çeşitli güçlendirmeler toplamaya ve hız artışı elde etmek için hızlanma oklarına basmaya hazır olun.

Bu ekstra hız patlaması için, yol boyunca aldığınız nitro veya diğer güzellikleri kullanın. Adayı keşfedin ve yeni zorlukların kilidini açarken diğer arabaların ve çeşitli yükseltmelerin kilidini açın. Görev basit, 30 parçayı da kazan. gerekenlere sahip misin?

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Adventure Drivers? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için araba oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.