Drag Race 3D

Drag Race 3D dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin yarış oyunları!

Tüm dikkat dağıtıcı unsurları ortadan kaldıran, size yalnızca iki araba, iki sürücü ve fethedilecek düz bir yol bırakan bir oyun olan Drag Race 3D ile kısa mesafe yarışının kalbine yolculuk yapın. Yoğun yarışlarda zorlu rakiplerle kafa kafaya mücadele ederken saf hızın heyecanını hissedin. Her zaferle birlikte aracınızı en iyi performansa göre geliştirmek ve özelleştirmek için kullanabileceğiniz değerli ödüller kazanacaksınız. Veya dilerseniz, piyasadaki en popüler, en çok aranan arabalardan birine para harcamak için kazancınızı biriktirin. Rekabette üstünlük sağlamak ve en iyi drag yarışı şampiyonu olarak zafer kazanmak için gerekenlere sahip misiniz? Sürükleyici oynanışıyla Drag Race 3D, sizi koltuğunuzun kenarında tutacak eğlenceli bir drag yarışı deneyimi sunuyor. Her biri bir öncekinden daha zorlu olan yetenekli rakiplerden oluşan bir listeye karşı becerilerinizi test edin ve drag yarışı devresine hükmetmek için gerekenlere sahip olduğunuzu kanıtlayın. Rütbelerde yükseldikçe ve güçlü rakipleri yendikçe, arabanızın sınırlarını zorlayacak çeşitli yükseltmelere ve geliştirmelere erişimin kilidini açacaksınız. Rakiplerinizi toz içinde bırakıp skor tablosunun zirvesinde hak ettiğiniz yeri almaya hazır mısınız?

Kemerlerinizi bağlayın ve Drag Race 3D'de heyecanlı bir yolculuğa hazırlanın Eniyioyunlar.com'deki bu yüksek oktanlı oyunda, kalp atışlarınızı hızlandıran drag yarışlarında zamana ve rakiplerinize karşı yarışırken oyunun adı hızdır. Kazançlarınızı, aracınızı güçlü nitro takviyeleri ve diğer performans artırıcı modifikasyonlarla yükseltmek için kullanın veya doğrudan galeriden yepyeni bir araç satın almak için tasarruf edin. Drag Race 3D, daha fazlasını öğrenmek için mutlaka gelmenizi sağlayacak, adrenalin yüklü bir oyun deneyimi sunuyor.

Hız iblisleri ve dişli kafalılar, Drag Race 3D'deki yoğun drag yarışlarında yarışmak için Eniyioyunlar.com'de bir araya geliyor. Şık görselleri ve duyarlı kontrolleriyle bu çevrimiçi oyun, sizi güçlü ve egzotik arabaların sürücü koltuğuna oturtuyor. Liderlik tablosunun zirvesine doğru yarışırken çok çeşitli rakiplere karşı cesaretinizi sınayın. Her zaferle değerli ödüller kazanacak ve becerilerinizin sınırlarını zorlayacak yeni zorlukların kilidini açacaksınız. Motorlarınıza hız verip rakiplerinizi toz içinde bırakmaya hazır mısınız?

Nasıl oynanır

Vites değiştirmek için ok tuşlarını, takviyeyi devreye sokmak için Space tuşunu ve motorunuzu devirmek için Ctrl tuşunu kullanın. Mobil cihazdan oynuyorsanız ekrandaki düğmelere dokunun.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Drag Race 3D? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için yarış oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.