American Football Challenge

American Football Challenge dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin amerikan futbolu oyunları!

Super Bowl yakında geliyor ve Eniyioyunlar.com size bu efsanevi spor müsabakasının ruhuna ulaşmak için oynayabileceğiniz eğlenceli bir Amerikan futbolu oyunu getiriyor. Amerikan futbolu oyuncularının ayakkabılarına adım at ve sahada olduğunu hayal et, kalabalığın muazzam enerjisini hissin.

American Football Challenge içinde size doğru atılan topu yakalamamanız gerekir. Başarılı geçişler, eğer oyunu kazanmak istiyorsanız, bu konuda iyi olmanız gerekir. Ama oyunun ortasındalarken, sınırlı sayıda denemede bulunduğunuzda, American Football Challenge size üç topu yakalamak için beş fırsat sunuyor. Bunu yapmayı başaramadıysanız, düzeyi yeniden başlatmanız gerekir. Diğer yandan başarılı olursa, bir sonraki düzeye ilerliyorsunuz demektir.

Eniyioyunlar.com American Football Challenge adlı sitelerde oynadığınızda Super Bowl için hazırlık yapın.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi American Football Challenge? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için amerikan futbolu oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.