Angry Heroes

Angry Heroes dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin yetenek oyunları!

Birimlerini düşman kuvvetlerine atmaktan hoşlanan herkesin aşina olması gereken bir oyun olan Angry Heroes'i denediğinizde klasik bir deneyim oynayın. Reflekslerinizin test edilmediği ve zaferin anahtarının büyük nişan almak olduğu oyunları seviyorsanız, Eniyioyunlar.com tam ihtiyacınız olan şeye Angry Heroes'da sahip. Tahmin edebileceğiniz gibi, her seviye size ilginç yapılarla korunan çeşitli düşman yerleşimlerinden gelen benzersiz bir dizi zorluk sunar, ancak aynı zamanda her seviyeyi atanan birimlerle bitirmeniz gerektiği gerçeğinden dolayı. sen.

Düşmanın savunmasını kırmak için, birimlerinizi muazzam hızlarda uzağa fırlatan devasa bir sapanınız var ve bu birimlerin her biri farklı özelliklere sahip. Bazıları özel güçlerini etkinleştirdikten sonra yüksek hızlar kazanabilir, bazıları çarpma anında patlayabilir, bazıları ise keşfedebileceğiniz ilginç güçlere sahiptir. Dahası, bazı seviyeler gerçekten de deneyimin bulmaca yönüne dayanıyor ve bu sinir bozucu düşmanlardan kurtulmak için çevreyi akıllıca kendi avantajınıza kullanmalısınız. Örneğin, bir seviyede, yoluna çıkan her düşmanı ezmek için yuvarlanan ağır kayalar depolayan bir yapıyı yok etmeniz gerekiyor. Buna ek olarak, düşmanlarınızın davranışları da değişebilir, bazıları seviye etrafında hareket eder, bu da atışlarınızı daha dikkatli planlamanız gerektiği anlamına gelir.

Canlı ve canlı renkleri ile Angry Heroes'daki her seviye öne çıkıyor ve stilize görünümü kesinlikle bir izlenim bırakacak. Bunu hareketli müzik ve eğlenceli oyunla birleştirdiğinizde, hızlı bir eğlence dozu istediğinizde geri dönüp oynayabileceğiniz harika bir oyun elde edeceksiniz.

Angry Heroes oynarken Eniyioyunlar.com'da hedefinizi ayarlayın ve zafere giden yolda ateş edin.

Nasıl oynanır

Farenizi hareket ettirerek ve sol fare düğmesini basılı tutarak atışlarınızı hedefleyin. Ateş etmek için düğmeyi bırakın. Mobil cihazlarda nişan almak için ekrana dokunmanız ve ateş etmek için parmağınızı bırakmanız gerekir.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Angry Heroes? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için yetenek oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.