Cannon Strike

Cannon Strike dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin yetenek oyunları!

Renklerle dolu bu oyunda, göreviniz kovayı mümkün olduğu kadar çok topla doldurmak ve mümkün olduğunca az sayıda top dökmeye özen göstermektir. Cannon Strike, Eniyioyunlar.com'da oynayabileceğiniz çoğu bulmaca oyunu gibi, topunuzla kova arasında duran engellerin çok korkutucu olmadığı kolay seviyelerle başlar, ancak kurallara alışmaya başladığınızda, meydan okuma seviyesi artar ve ilerlemek istiyorsanız edindiğiniz tüm becerileri kullanmanız gerekir.

Topu ateşlemek için tek yapmanız gereken farenin sol tuşunu kullanmaktır. Bu aldatıcı bir şekilde basittir, ancak aleyhinize de çalışabilir, çünkü yeterince sabırlı değilseniz ve durumu doğru değerlendirmezseniz, her seviyenin sonunda alabileceğiniz üç yıldızlı sıralamayı kaybedebilirsiniz. sadece kovayı mümkün olduğu kadar çok topla doldurmayı başaranlara verilir. Ne kadar az kaçırırsanız, sıralama o kadar iyi olur. Her seviyenin yaratıcı ve benzersiz bir düzeni vardır, bu nedenle her birinde gereksinimlere uyum sağlamanız ve çekimlerinizi doğru zamanlamanız gerekir. Bazıları çok sayıda hareketli platforma sahip olabilirken, diğerlerinin yalnızca bir platformu vardır, ancak çok hızlı hareket eder. Ve elbette, bazıları meydan okumayı ve eğlenceyi kesinlikle artıracak sürprizler sunuyor.

Eniyioyunlar.com üzerinde Cannon Strike oynadığınızda tüm seviyeleri tamamlayın ve tüm yıldızları alın.

Nasıl oynanır

Bilgisayar kullanıyorsanız, topu vurmak için farenin sol düğmesini kullanın. Bir mobil cihaz kullanıyorsanız, çekim yapmak için ekrana dokunun.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Cannon Strike? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için yetenek oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.