Ninja Revenge

Ninja Revenge dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin yetenek oyunları!

Ninja savaşçıları, inanılmaz savaş yetenekleriyle tanınırlar, hassasiyetleri ve fark edilmeden gitme yetenekleri en bilinen özellikleri arasındadır. Ninja Revenge'da dikkate alınması gereken bir güçsünüz ve köyünüz saldırıya uğradığında tüm eğitimleriniz devreye girecek ve topraklarınızı tüm işgalcilerden kurtarmaya çalışırken tüm becerileriniz test edilecek.

Ninja Revenge kuralları basittir ve tek yapmanız gereken, mümkün olduğunca az atış kullanarak her seviyedeki tüm düşmanları ortadan kaldırmaktır. Ne de olsa ninjalar hassasiyetleri ve hızlarıyla tanınırlar, bu yüzden bir noktada çok fazla kalamazsınız. Amacınızı ayarlarken ve ölümcül mermiler atarken, düşmanların sahip olduğu tüm benzersiz davranışları hesaba katmanız gerekir, çünkü bazıları öylece durur, bazıları yukarı ve aşağı zıplar, diğerleri çapraz olarak zıplar, vb. Her biri kendi benzersiz zorluklarını getiriyor ve hareketlerine uyum sağlamanız ve değiştiremeyeceğiniz kendi mevcut konumunuzu dikkatli bir şekilde dikkate almanız gerekiyor.

Ninja Revenge'daki her seviyenin kendine özgü bir düzeni ve düşman konfigürasyonları vardır, bu nedenle yeni bir haritaya başladığınızda ne bekleyeceğinizi asla bilemezsiniz. Ayrıca, bölüm boyunca hareket etme şekliniz kontrolünüz dışındadır, bu nedenle her türlü farklı yönden ateş etmeye hazır olun. Ancak ne kadar çok ıskalarsanız, son puanınızın o kadar düşük olacağını unutmayın, bu yüzden atışlarınızı yapmadan önce dikkatlice nişan aldığınızdan emin olun.

Ninja Revenge'da Eniyioyunlar.com'da oynarken köyünüzü korumak için mermi yığınınızı hazırlayın ve tüm düşmanlardan kurtulun.

Nasıl oynanır

Çekiminizin açısını ayarlamak için fareyi kullanın ve bir PC'deyseniz ateş etmek için farenin sol düğmesine basın. Bir mobil cihaz kullanıyorsanız, ekrana çekmek istediğiniz açıda dokunun ve hazır olduğunuzda bırakın. Kesikli çizgi ne kadar büyük olursa, vuruşunuzun o kadar güçlü olacağını unutmayın.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Ninja Revenge? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için yetenek oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.