Basket Battle

Basket Battle dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin basketbol oyunları!

Basketboldan hoşlanıyorsanız, topun yavaş yavaş hedefine yaklaşmasını izlemenin ve heyecanla sonucu beklemenin heyecanını çok iyi bilirsiniz. Basket Battle oyununda amaç, yoğun bir ağır çekim hareketle topu sepete sokmaktır. Oyunun nasıl oynandığını öğrendiğiniz kısa bir eğitimden sonra başka bir oyuncuya karşı düelloya atılırsınız. İkiniz de topu potaya sokmak için mücadele etmelisiniz, ancak zaten aşina olabileceğiniz gerçek basketbolun aksine, Basket Battle oyununda her iki oyuncunun da kendi topları vardır ve ikinizin de puan alması gerekir. Ancak iki farklı top ve yalnızca bir hedef, rakibinizin topunun potayı geçerken sizinkinin sepetten geçmediğinden emin olmanız gerektiği anlamına gelir. Bu, rakibinizi kendi topunuzla bloke ederek veya onlardan çok daha hızlı olarak elde edilebilir. Puan kazanmak için hangi yolu seçerseniz seçin, iki oyuncu arasında yoğun bir akrobatik savaş başlar.

Basket Battle kontrollerinin öğrenilmesi kolaydır ve topa vurmaya hazırlanırken uygulanan ağır çekim nişan almanıza yardımcı olur, ancak bunun oyunu kolaylaştırdığını düşünmeyin. Düello başladığında, kendinizi sürekli olarak sahada zıplarken ve rakibinizi alt etmeye çalışırken ve gol atmaya veya diğer oyuncunun şutlarına karşı savunma yapmaya çalışmanız durumunda sürekli olarak dengede dururken görürsünüz.

Basket Battle'i denediğinizde Eniyioyunlar.com sitesinde benzersiz bir dokunuşla eğlenceli bir basketbol oyunu oynayın.

Nasıl oynanır

Bir bilgisayarda oynuyorsanız, şutu hedeflemeye başlamak için farenin sol düğmesine basmanız ve topu işaret ettiğiniz yöne doğru bırakmanız gerekir. Bir mobil cihaz kullanıyorsanız, ekrana dokunun ve çekim yapmak için parmağınızı bırakın.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Basket Battle? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için basketbol oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.