Delicious - Emily's Home Sweet Home

Delicious - Emily's Home Sweet Home dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin emily nın yemek oyunları!

Yeni bir eve taşınmak herkes için büyük bir adımdır ve bu, Eniyioyunlar.com sitesindeki Delicious - Emily's Home Sweet Home oyunundaki cana yakın karakter Emily için de farklı değil. Onunla birlikte hayallerindeki evi inşa edeceksiniz ve yeni bir ev kurmanın getirdiği her türlü ilginç zorluğun üstesinden geleceksiniz. Ve Delicious - Emily's Home Sweet Home tam bir macera ve önce hayalinizdeki evi inşa etmek için para toplamanız gerekiyor. Nakit toplamak için Emily ve sadık arkadaşları, fazladan para kazanmanın en iyi yolunun bir bağış toplama etkinliği başlatmak olduğuna karar verdiler, bu nedenle oyun, standınızı organize etmeniz, müşterileri beklemeniz ve müşterilerinize her türden lezzetli ikramları satmanızla başlar. .

İlk başta yerine getirilmesi gereken siparişleri yerine getirmek oldukça kolaydır, ancak bir süre sonra insanlar şu anda düzenlediğiniz büyük bağış kampanyasını duymaya başlar ve giderek daha fazla insan evinize akın eder. Bunaltıcı görünse de, iyi yanı, daha fazla müşterinin, hayalinizdeki ev için daha fazla parayı daha erken alacağınız anlamına gelmesidir. Neyse ki, bu bağış toplama etkinliğini kurmanın tüm adımlarında size rehberlik edecek, işlerin sorunsuz gitmesini ve müşterilerinizin ve sizin mutlu olmasını sağlayacak Patrick'iniz de var. Bazı müşteriler kasaya gelirken, diğerleri masaya oturacak ve siparişlerini yerine getirmenizi bekleyecek. Kendinizi klonlayamayacağınız için bu, biraz daha karmaşıklık getirebilir, bu nedenle sürekli olarak bir yerden diğerine gitmek zorunda kalacaksınız. Buna bir de müşteriniz olduktan sonra masayı temizlemek zorunda kalacağınız gerçeğini ekleyin ve işler oldukça hızlı bir şekilde yoğunlaşabilir. Ama merak etmeyin, Delicious - Emily's Home Sweet Home'te işler yavaş başlıyor ve görevlerinize alışmak için bolca vaktiniz olacak ve programınızı ve müşterilerinizi organize etmekte çok daha iyi olacaksınız.

Eniyioyunlar.com sitesinde Delicious - Emily's Home Sweet Home oynayarak Emily'nin hayalindeki evi inşa etmesi için para toplamasına yardımcı olun.

Nasıl oynanır

Ekrandaki öğeleri seçmek ve müşterilerinizle etkileşim kurmak için farenin sol düğmesini kullanın. Bir mobil cihazdan oynuyorsanız, bunun yerine ekrana dokunun.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Delicious - Emily's Home Sweet Home? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için emily nın yemek oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.