Delicious - Emily's New Beginning

Delicious - Emily's New Beginning dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin yönetim oyunları!

Bir restoran yöneticisi olarak hayatında yeni bir yolculuğa başla ve Eniyioyunlar.com sitesinde Delicious - Emily's New Beginning oynarken Emily'ye katıl. Bir restoran sahibi olarak, Delicious - Emily's New Beginning oyununda müşterinizin siparişlerini almaktan masaları temizlemeye, siparişlerini hazırlamaya, masaları temizlemeye ve kasayı çalıştırmaya kadar her şeyi yapmanız gerekir. Zaman zaman bunaltıcı olabilse de, tamamlamanız gereken çeşitli görevleri yönetmede kısa sürede daha iyi hale geleceksiniz. Ve er ya da geç işleri halletmeniz gerekecek, çünkü müşteriler kısa sürede restoranınızın itibarını duymayacak ve mekanınıza akın etmeye başlayacaklar.

Başlangıçta bir fincan kahve hazırlamak veya birkaç çörek dağıtmak gibi kolay siparişleri servis etmeniz gerekirken, bir süre sonra hamburgerleri ve diğer her türlü karmaşık yemeği dikkatli bir şekilde hazırlamak zorunda kalacaksınız. Daha karmaşık siparişler aynı zamanda siparişleriniz hakkındaki düşünce şeklinizin değişmesi anlamına gelir çünkü doğru siparişi sunmanın yanı sıra bunu zamanında yapmanız gerekir. Bir müşteri, Delicious - Emily's New Beginning oyununda doğru ama aynı zamanda hızlı bir hizmet aldıktan sonra en cömert ipuçlarını bırakır.

Eniyioyunlar.com sitesinde Delicious - Emily's New Beginning oynadığınızda restoranınızı yönetin ve Emily'ye yeni başlangıcında yardımcı olun.

Nasıl oynanır

Etkileşim kurmak istediğiniz oyun öğelerini seçmek için farenin sol düğmesini kullanın. Bir mobil cihazdan oynuyorsanız, bunun yerine ekrana dokunun.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Delicious - Emily's New Beginning? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için yönetim oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.