Duck Hunter

Duck Hunter dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin silah oyunları!

Eniyioyunlar.com'da ördek avı sezonu başladı ve bazen tüfeğinizi kullanarak ördek popülasyonunu kontrol etmeniz gerekiyor. Duck Hunter oyununda, ördekler kaçmadan önce olabildiğince çok ördeği avlaması gereken bir avcının yerine geçersiniz. Tahmin edebileceğiniz gibi, ördekler çeviktir ve kaçabilmeleri, uçabilmeleri gerçeğiyle büyük ölçüde artar. Böylece refleksleriniz hazır değilse hedeflerinize ulaşamayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Ancak tetiği çekerken çok acele etmeyin, çünkü bazen ekranda görünen köpeği vurursanız, bölümü yeniden başlatmanız gerekir. Bu yüzden unutmayın, bu hız ve dikkatli nişan alma arasındaki bir dengedir. Çok fazla zaman alırsanız ve belirli bir seviye için gerekli sayıda ördeği vurmazsanız, bir sonraki tura geçemezsiniz.

Eniyioyunlar.com üzerinde Duck Hunter oynadığınızda hızlı bir atış oyununa hazır olun.

Nasıl oynanır

Yön tuşlarını veya WASD'yi kullanarak nişangahı kontrol edin ve ekranınızda görünen ördeklerin üzerine getirin. Görüş alanınıza girdiğinde, tüfeğinizi ateşlemek için SPACE tuşuna basın. Bazen ekranda görünen köpeği vurmayın.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Duck Hunter? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için silah oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.