Ghost Hunting Season

Ghost Hunting Season dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin silah oyunları!

Klasik Nintendo oyunu Duck Hunt'a benzer bir oyun olan Ghost Hunting Season'da tüfeğinizi hazırlayın ve ekrandaki ürkütücü hayaletleri temizleyin. Yukarıda bahsedilen sevilen oyunda olduğu gibi, Ghost Hunting Season'daki amacınız ekranda dolaşan tüm hayaletleri hızla ortadan kaldırmak ve aynı zamanda arkadaş canlısı cadıyı yanlışlıkla vurmadığınızdan emin olmaktır.

Ghost Hunting Season'in güzel grafikleri ve mutlu müziği kesinlikle duyularınızı memnun edecek, ancak manzarayı hayranlıkla izlemek için fazla zaman harcamayın, çünkü iyi bir nişan almanın yanı sıra hayaletleri de hızla ortadan kaldırmanız gerekir. Eğer yapmazsan, kaçacaklar ve dünya çapında her türlü fitneye sebep olacaklar. Bir sonraki seviyeye geçmek için, kovmanız gereken belirli sayıda hayaletiniz var, bu yüzden her zaman bu sayıya dikkat edin. Neyse ki Eniyioyunlar.com'da zafer için bir şansınız daha var ve seviyeyi yeniden deneyebilirsiniz!

Eniyioyunlar.com üzerinde Ghost Hunting Season oynarken amacınıza yönelik alıştırma yapın ve kaç tane hayaletten kurtulabileceğinizi görün.

Nasıl oynanır:

Yön tuşlarını veya WASD tuşlarını kullanarak nişangahı ekrandaki hayaletler üzerinde hareket ettirin. Bir tanesini gözünüze çarptığında, tüfeğinizi ateşlemek için SPACE tuşuna basın. Bazen ekranda görünen cadıyı vurmamaya dikkat edin.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Ghost Hunting Season? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için silah oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.