Ghost Exterminator

Ghost Exterminator dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin silah oyunları!

Tehlikeli canavarlarla savaşmaktan hoşlanıyorsanız, Eniyioyunlar.com'daki Ghost Exterminator denemek için harika bir oyundur, çünkü korkunç yaratık sıkıntısı yoktur, ancak aynı zamanda dünyadaki tüm gulyabanileri yok etmek için sonsuz bir mermi kaynağınız vardır. ekran. Ancak sınırsız cephanenin size, herhangi bir saygı duymadan ölümsüz iblisler sürüsünü patlatabileceğiniz fikrini vermesine izin vermeyin. Ghost Exterminator oyununu ne kadar çok oynarsanız, işlerin o kadar zorlaştığını yakında öğreneceksiniz.

Özünde Ghost Exterminator bir atış oyunudur, ancak odak noktası mermilerinizle düşmanları vurmak olsa da, yalnızca ekrandaki düşmanları veya madeni paraları vurduğunuzdan emin olmalısınız. Odayı çevreleyen duvarlara çarparsanız, seviyeyi yeniden başlatmanız gerekecek. Ve bu ilk birkaç seviyede kolaydır, çünkü düşmanlar çoğunlukla hareketsiz durur veya çok yavaş hareket eder, ancak ilerledikçe, hareketleri daha sinsi başlar ve hareketlerini tahmin edebilmek oldukça zor olacaktır. Ve kontrol ettiğiniz taretin de ölümcül mühimmatını yüklemesi gereken bir periyoda sahip olduğundan, bu süreyi de hesaba katmanız gerektiği için bu, başka bir zorluk katmanı daha ekler. Birkaç turdan sonra, mermileri hazırlamanın ve ateşlemenin ne kadar sürdüğünü tam olarak bileceksiniz, ancak oynadığınız ilk birkaç turda düşmanlar tarafından boğulmaya hazır olun.

Ghost Exterminator'daki grafikler korkutucu canavarları gösteriyor, ancak kontrol ettiğiniz devasa kuleye karşı şansları yok. Müzik ve sesler de Ghost Exterminator'a bir korku havası verse de, sakinliğini koruduğun sürece vahşi canavarların sana zarar veremeyeceğini bilmen bu durumu hafifletiyor. Ve daha uzun süre hayatta kalırsanız, paraların ekranda göründüğü seviyelere ulaşırsınız. Bu öğelere başarılı bir şekilde vurursanız, onları biriktirirsiniz ve bunları ekrandan her şeyi ortadan kaldırmak için daha yıkıcı silahlar satın almak için kullanabilirsiniz.

Eniyioyunlar.com'da Ghost Exterminator oynadığınızda korkuyu her tür canavara koyun.

Nasıl oynanır

Bir PC'de oynuyorsanız, ekranın sol tarafına veya ekranın sağ tarafına tıklayarak o yönde çekim yapmak için sol fare düğmesini kullanabilirsiniz. Bir mobil cihaz kullanıyorsanız, aynı işlevi elde etmek için ekranın her iki tarafına da dokunmanız gerekir.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Ghost Exterminator? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için silah oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.