Halloween Archer

Halloween Archer dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin silah oyunları!

Halloween Archer oyununda kurallar basittir, ekranın altından uçan tüm eşyalara ok ve yay ile vurmanız gerekir. Yayınızı vurmak, kendine özgü bir dizi zorlukla birlikte gelir; bunların başlıcalarından biri, yerçekiminin her zaman okları aşağı çekmesidir ve yaptığınız her atışta bu fiziksel gücü hesaba katmanız gerekir. Neyse ki Halloween Archer, çekimlerinizi yaparken size biraz yardımcı oluyor, çünkü en iyi açıyı dikkatlice seçerken zaman yavaşlıyor.

Oyunun teması Cadılar Bayramı olduğundan, size bu ürkütücü tatili kesinlikle hatırlatacak çok sayıda balkabağı ve diğer öğeleri bekleyebilirsiniz. Ve en iyi yanı, Halloween Archer'i yalnızca Cadılar Bayramı'nda değil, yılın herhangi bir zamanında Eniyioyunlar.com'da oynayabilmenizdir!

Neyse ki, sonsuz sayıda ok kaynağınız var, ancak bu oyunu daha kolay hale getirmiyor. Biraz daha zor görünebilir, çünkü özellikle sonraki seviyelerde çoğu zaman işe yaramayan bir strateji olan hedefinize sürekli bir ok yağmuru atmaktan kendinizi alıkoymak zorunda kalacaksınız.

Halloween Archer'da harika bir okçu olun ve harika bir puan almaya çalışın.

Nasıl oynanır

Nişan almaya başlamak için sol fare düğmesine basın ve çekim açısını seçmek için fareyi yukarı ve aşağı hareket ettirin. Bir mobil cihaz kullanıyorsanız, nişan almaya başlamak için ekrana dokunun ve açınızı ayarlamak için yukarı veya aşağı kaydırın.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Halloween Archer? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için silah oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.