Cowboy Saloon Defence

Cowboy Saloon Defence dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin silah oyunları!

Kovboy çizmelerinizi ve kovboy şapkanızı giyin çünkü Eniyioyunlar.com sizi Cowboy Saloon Defence ile Vahşi Batı'ya götürüyor. Burada favori salonunu gelen düşmanlardan koruması gereken bir kovboy olarak oynuyorsunuz. Amerikan sınırında yer alan bir oyundan bekleyeceğiniz gibi, tabancanın sesleri gökyüzünde gürleyecek ve muazzam gücü, düşmanlarınızı savuşturmak için oldukça etkili bir yöntem olduğunu kanıtlayacaktır. Cowboy Saloon Defence'da elde edebileceğiniz tüm ateş gücüne ihtiyacınız olacak, çünkü işler oldukça hızlı bir şekilde kontrolden çıkabilir, özellikle de daha fazla düşmanın size saldırmaya geldiği sonraki seviyelerde. Savunmanızda size yardımcı olmak için, her seviyenin sonunda beliren ve karakterinizin ana özelliklerinden birini yükseltebileceğiniz bir yükseltme sistemi vardır: atışların gücü, nişanınızın doğruluğu (başlangıçta eliniz gelecek olanlardan biraz titriyor), yeniden doldurmanız gerekmeden önce taşıyabileceğiniz mermi sayısı ve mermilerinizi atabilme hızınız.

Tüm bu hayati alanlarda yükseltme yapabilmek için düşmanların düşürdüğü paralara ateş etmeniz gerekiyor. Ancak dikkatli olun, çünkü madeni para toplamak için attığınız her atış, gelen bir düşmanı yenmek için yapabileceğiniz bir atış eksiğidir, bu nedenle her an hızlı bir şekilde düşünmeniz gereken her türlü küçük kararınız vardır. Ve düşmanlar çeşitli davranış ve özelliklerle geldikleri için, yaptığınız her atışta hesaba katmanız gereken çok şey var. Bazı düşmanlar çapraz olarak hareket edebilir, bu hareketi hesaba katmaya ve yörüngelerini tahmin etmeye zorlar, bazıları çok hızlıdır, bazıları öldüklerinde patlar, bazıları ise yenmek için çok fazla mermi alır. Ve Cowboy Saloon Defence'da aynı anda üzerinize gelen çeşitli düşman türlerine sahip olabilirsiniz, bu nedenle hızlı bir şekilde öncelik vermeniz ve hareketlerinizde olabildiğince verimli olmanız gerekir çünkü hedefinizi değiştirmek bile oldukça zaman alır ve her saniye önemlidir .

Neyse ki, her atış otomatik olarak yapıldığından ve atış yapabileceğiniz hız, karakterinizin atış hızı özelliğine göre belirlendiğinden, manuel olarak ateş etmeniz gerekmez. Sonraki seviyelerde yönetmeniz gereken birçok şey var ve en iyi hareket tarzının ne olduğunu seçebilmek, bir sonraki turda hayatta kalıp kalamayacağınızı belirleyecek. En yakın tehdit olan belirli bir düşmana saldırmalı mı, onları toplamak için bazı paralara ateş etmeli mi yoksa hiçbir şeye ateş etmediğinizde değerli anları yitiren bir eylem olan nişanınızın yönünü değiştirmeli misiniz? Doğru eylem sırasını bulmak hayatta kalmanızı sağlar.

Cowboy Saloon Defence oynarken Eniyioyunlar.com'in yardımıyla Vahşi Batı'ya bir geziye çıkın.

Nasıl oynanır

Cowboy Saloon Defence oyununda sadece silahınızın hedef aldığı yönü kontrol etmeniz ve uygun yükseltmeleri seçmeniz gerekiyor. Bu eylemlerin her ikisi de, bir PC'de oynuyorsanız farenin sol düğmesi kullanılarak veya bir mobil cihaz kullanıyorsanız ekrana dokunarak yapılabilir.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Cowboy Saloon Defence? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için silah oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.