Zombie Outbreak Arena

Zombie Outbreak Arena dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin silah oyunları!

Zombie Outbreak Arena içinde, tek görevi sizin beyinlerinizi yemek olan tehlikeli zombilerin dolu dolu dolu bir geceye karşı hayatta kalmak zorundasınız. Ama henüz umutsuzluğa kapılamayın, çünkü her zaman umut vardır, ve Zombie Outbreak Arena umutları akıllı bir strateji ve kendinizi korumak için kullanabileceğiniz çeşitli öğeler şeklinde gelir. Bu maddeler silahlardan özel kalkanlara kadar, ki bu da size zombilerin boynuna karşı bir dinlenme anını verir, ama aynı zamanda yoğun parlaklıkları ile neredeyse gece neredeyse gece döndüğü güçlü ışıklara kadar.

Ne kadar çok oynarsanız, o kadar çok zombi yerinize gelecek ve sizi aşağı indirmeye çalışacaktır. Ama aynı zamanda daha fazla eşya kazanıyorsunuz, ki bu da, hayatta kalma arayışınızda size yardımcı olacak. Zombie Outbreak Arena ' i diğer oyunlardan ayıran bir şey, görünürlük oldukça düşük olması ve ortamı görmek için el fenerinizi de hedeflemek zorundaydınız.

Eniyioyunlar.com üzerinde oynadığınızda ve eğlendiğiniz zaman Zombie Outbreak Arena içinde yüksek puan alın.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Zombie Outbreak Arena? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için silah oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.