Golf Field

Golf Field dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin spor oyunları!

Golf Field, golf oynarken en iyi puanı almaya çalışmanız gereken oyundur. Sadece sürükleyici ve ilgi çekici değil, aynı zamanda yaratıcı ve harika fikirlerle dolu olan, golfe akıllıca bir yaklaşım. Golfü seven herkes bu oyundan keyif alacak çünkü sadece eğlenceli değil, aynı zamanda golf becerilerinizi ve doğruluğunuzu gerçekten test etmenizi sağlıyor. Hatta burada bulunan düzinelerce seviyeyi oynayarak bu becerileri geliştirebilirsin.

Golf Field oyununu oynama şekliniz çok basittir, belirli bir vuruş sayınız vardır ve asıl odak noktası verilen vuruş sayısını aşmadan golf topunu deliğine yerleştirmeye çalışmaktır. Oynadıkça, oyun dünyasında ortaya çıkan birçok farklı engel ve tuzakla her seviye daha da zorlaşıyor. Her zaman olduğu gibi, en yüksek puanı almak için az sayıda atış yapmanız gerekir.

Golf tutkunuysanız Golf Field'i denemek harika bir fikir çünkü size keşfetmek ve eğlenmek için çok mutlu anlar getiriyor. Golf Field oyununu hemen Eniyioyunlar.com'da oynayabilirsiniz, yani golfü seviyorsanız veya becerilerinizi test etmek için yeni bir oyun denemek istiyorsanız hemen oynayabilirsiniz!

Nasıl oynanır

Bir PC'de oynuyorsanız, sol fare düğmesini basılı tutarak golf topunu hedefleyin ve doğru açıyı bulana kadar hareket ettirin ve ardından fare düğmesini bırakarak topu vurun. Bir mobil cihaz kullanıyorsanız, yukarıda belirtilen işlemleri yapmak için ekrana dokunun.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Golf Field? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için spor oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.