Hand Me The Goods

Hand Me The Goods dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin erkek oyunları!

Hiçbir şeyin bedava verilmediği söylenir ve bir şey istiyorsanız uzanıp onu almanız gerekir. Hand Me The Goods bu konsepti alır ve çok zengin olabileceğiniz ama aynı zamanda ellerinizi de kaybedebileceğiniz sadist bir yarışma programının çılgın bir versiyonuna dönüştürür. Hand Me The Goods'da riskler yüksektir, ancak cesur, dikkatli ve lazerin modellerini öğrenmekte iyiyseniz, büyük nakit ödülü almak için iyi bir aday olabilirsiniz.

Hand Me The Goods'da uzanıp belirli bir miktar parayı almanız gerekiyor ve istediğiniz ödülle aranızda duran tek şey, temas eden her şeyi kesen yüksek yoğunluklu bir lazer. Evet, buna kesinlikle elleriniz dahildir. Neyse ki, lazer belirli bir düzende yukarı ve aşağı hareket eder ve hareketleri rastgele değildir, ancak ne kadar çok para toplarsanız ve ne kadar ileri giderseniz, desenler o kadar karmaşık hale gelir ve her uzandığınızda gerilim yükselir. Tüm parayla eve gitmek için iki şansınız var, her bir şansınız bir eliniz tarafından temsil ediliyor.

Hand Me The Goods, stilize edilmiş grafikleriyle belirli yarışma programlarının atmosferini gerçekten yakalar, ancak kan miktarı herkese hitap etmeyebilir. Bunu yoğun bir oyun deneyimiyle birleştirirseniz, daha rahatlatıcı bir deneyim ararken Hand Me The Goods oynamayı seçmediğinizden emin olun.

Hand Me The Goods'i seçtiğinizde Eniyioyunlar.com'da kurgusal bir TV şovunun benzersiz bir sürümünü oynayın.

Nasıl oynanır

Parayı alması gereken el, fareyi istediğiniz yöne hareket ettirerek kontrol edilir.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Hand Me The Goods? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için erkek oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.