Handless Millionaire

Handless Millionaire dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin erkek oyunları!

Biraz para kazanmak için ne kadar ileri gidersin? elini verir misin Handless Millionaire, elinize geçirmeyi başardığınız parayı saklayabileceğiniz hayali bir yarışma programının şiddet içeren bir versiyonudur. Kulağa basit geliyor, değil mi? İşin püf noktası, kapmanız gereken paranın, önceki yarışmacıların elini kesmesiyle bilinen bir giyotinin arkasında olması.

Parayla ve iki elinizle ayrılmak istiyorsanız, giyotinin çalıştığı benzersiz kalıbı öğrenmelisiniz. Handless Millionaire'da ne kadar ilerlerseniz, bu kalıplar o kadar karmaşık hale gelir ve ne zaman koyarsanız kullanın. elleriniz tehlikede, riskler her zaman yüksektir. Ve diğer oyunlardan farklı olarak, ya tüm para ödülü ile eve gidersiniz ya da ellerinizi kaybedersiniz. Handless Millionaire oyununda orta yol yoktur.

Eniyioyunlar.com üzerinde Handless Millionaire oynadığınızda para ödülünü alın ve reflekslerinizi test edin.

Nasıl oynanır

Giyotinin diğer tarafında sallanan parayı almak için fareyi kullanarak eli kontrol edin. Paraya ulaştığınızda farenin sol tuşuna basın ve hızlıca elinizi çekin.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Handless Millionaire? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için erkek oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.