Rabbids Wild Race

Rabbids Wild Race dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin yarış oyunları!

Rakiplerinizin önüne geçmek için jetpack'inizi kullanmanız gereken büyüleyici bir çok oyunculu oyun olan Rabbids Wild Race'te rakiplerinizin önüne geçin. Tüm rakiplerinizi yenmek için tüm seviyelere dağılmış birden fazla engelden kaçmanız gerekecek ve ayrıca toplayabildiğiniz kadar çok yardımcı öğe topladığınızdan emin olmanız gerekecek. Örneğin, mıknatısı alırsanız, bu otomatik olarak uzaktan madeni paraları alacaktır. Ve madeni para toplayarak her türlü ilginç kıyafeti açabilirsiniz.

gıpta ile bakılan birinciliğe ulaşmak için ayrıca bazı kurnaz numaralar kullanmanız gerekir, örneğin ekstra destek kazanmak için rakiplerinizin kafasına atlamak gibi. Ve alabileceğiniz tüm yardıma ihtiyacınız olacak, çünkü ne kadar çok ilerlerseniz, lazer bariyerleri ve size doğru mermi atan düşmanlar gibi yolunuza o kadar çok engel çıkar. Ancak oynadıkça işler daha da karmaşıklaşsa da, jetpack'iniz ve karakterinizin nasıl hareket ettiğinin incelikleri üzerinde de ustalık kazanırsınız. Kısa sürede yolunuza çıkan tüm engelleri örecek ve onlardan kaçacak ve kolayca birinciliği elde edeceksiniz. Ve Rabbids Wild Race'in çevrimiçi çok oyunculu bir oyun olduğu ve diğer insan rakiplere karşı oynayacağınız gerçeğini hesaba katarsanız, her zaman arkadaşlarınızdan bazılarını davet edebilir ve birbirinize karşı rekabet edebilirsiniz.

Grafikler ve müzik, Rabbids evreninden beklediğiniz fantastik dünya için harika çalışıyor ve eksantrik karakterler ile canlı müzik karışımıyla Rabbids Wild Race oynamak bir zevk olacak.

Eşsiz bir dünyada çevrimiçi bir yarışa hazırlanın ve Eniyioyunlar.com üzerinde Rabbids Wild Race oynayın.

Nasıl oynanır

Bir PC'den oynuyorsanız, jetpack'inizi etkinleştirmek ve yukarı doğru hareket etmek için sol fare düğmesine basın. Bir mobil cihaz kullanıyorsanız, bunun yerine ekrana dokunun.

Ubisoft serisinden diğer oyunları oynayın:

 1. Tom Clancy's Shootout
 2. Idle Miner Space Rush
 3. Rabbids Volcano Panic
 4. Stack
 5. For Honor Warriors io
 6. All-Star Blast!
 7. Might & Magic Armies
 8. Balls Race
 9. Bubbles & Hungry Dragon
 10. Assassin's Creed Freerunners
 11. Brawlhalla Grand Slam
 12. TrackMania Blitz
 13. Rayman's Incrediballs Dodge

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Rabbids Wild Race? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

 • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için yarış oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.