TrackMania Blitz

TrackMania Blitz dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin yarış oyunları!

Yarış oyunlarının hayranı mısınız ve Eniyioyunlar.com sitesinde yarış heyecanını yaşamak mı istiyorsunuz? O zaman hadi, sizi son derece hızlı bir arabanın sürücü koltuğuna oturtan heyecan verici bir çevrimiçi yarış oyunu olan TrackMania Blitz oynayın. TrackMania Blitz, popüler TrackMania serisinden çevrimiçi bir giriştir ve bu oyunlardan bekleyeceğiniz gibi, benzersiz yarış pistlerinde rekabet etmek zorunda kalacaksınız ve burada yalnızca ortamda ustalaşarak en üst noktaya gelebileceksiniz. Ve oyunun adı yarışmak, çünkü TrackMania Blitz'deki her yarış, her turda son sırada yer alan oyuncunun elendiği bir eleme yarışıdır.

Her turda hayatta kalmak ve podyumda birinci olmak istiyorsanız, yol boyunca yerleştirilen tüm döngülerden ve hız artışlarından yararlanmalı ve çılgın atlayışlara doğru miktarda girdiğinizden emin olmalısınız. rekabetinizi geçmek istiyorsanız hız. Ve TrackMania Blitz'te, rekorların kaydedildiği küresel bir skor tablosunda bile rekabet edebilir ve onları yenmek için kendinize meydan okuyabilirsiniz.

TrackMania Blitz oyununda yarış arabanızı kontrol etmek kolaydır ve sola veya sağa dönmek hızlıdır, bu da özellikle kolayca ulaştığınız yüksek hızlarda harika çalışır. Grafikler ayrıntılı, müzik ve sesler enerjik ve hepsi yarış deneyimini çok daha heyecanlı kılıyor.

Eniyioyunlar.com üzerinde TrackMania Blitz oynarken sürücü koltuğuna geçin ve yarışları kazanın.

Nasıl oynanır

PC'de oynuyorsanız, arabayı sola veya sağa ok tuşlarına basarak yönlendirebilir veya gitmek istediğiniz yönde sol fare düğmesine basabilirsiniz. Bir mobil cihaz kullanıyorsanız, ekrana gitmek istediğiniz yönde dokunun.

Ubisoft serisinden diğer oyunları oynayın:

 1. Tom Clancy's Shootout
 2. Idle Miner Space Rush
 3. Rabbids Volcano Panic
 4. Stack
 5. For Honor Warriors io
 6. All-Star Blast!
 7. Might & Magic Armies
 8. Balls Race
 9. Bubbles & Hungry Dragon
 10. Assassin's Creed Freerunners
 11. Brawlhalla Grand Slam
 12. Rabbids Wild Race
 13. Rayman's Incrediballs Dodge

Benzer oyunlar:

Beğedin mi TrackMania Blitz? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

 • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için yarış oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.