Idle Food Empire Inc.

Idle Food Empire Inc. dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin günlük oyunlar!

Gelişen bir iş sahibi olmayı hayal ediyor musunuz? Idle Food Empire Inc. oynayın ve büyüyen bir işletmeye sahip olmanın getirdiği tüm zorlu kararların ve sağlıklı bir işletmenin getirebileceği tüm memnuniyetin tadına bakın.

Idle Food Empire Inc. oyununda başarılı bir çiftlik kurmanız gerekiyor ve bu oldukça zor olabilir. Denetlemeniz ve büyütmeniz gereken meyve ve sebzeler arasında marul, çilek, karpuz, havuç ve daha birçokları bulunur. Ne kadar iyi oynarsanız, o kadar çok jeton kazanırsınız ve küçük imparatorluğunuzu yükseltmek için kullanabilirsiniz. Bir süre sonra, tüm görevleri kendi başınıza yönetemeyeceğinizi göreceksiniz, bu nedenle size yardımcı olması için yöneticiler kiralamak isteyeceksiniz.

Idle Food Empire Inc. oynarken imparatorluğunuzun büyümesini izleyin ve yönetim becerilerinizi Eniyioyunlar.com üzerinde kullanın.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Idle Food Empire Inc.? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için günlük oyunlar kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.