Insta Princesses Autumn Fair

Insta Princesses Autumn Fair dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin giydirme oyunları!

Yılın bu zamanında nasıl giyineceğini bilmek zor olsa da, sizi boğucu sıcak yaz günlerinden daha soğuk sonbahar akşamlarına götürecek pek çok kıyafet var.

Ancak hiçbir şey bu prenseslerin olağanüstü görünmesini engelleyemez, dışarıdaki hava bile. Sonbaharın gelmesiyle birlikte, sosyal medya takipçilerini kıskanılacak sonbahar kıyafetleriyle şaşırtmaya karar verdiler.

Ancak sonbahar tek başına gelmez, sonbahar etkinlikleri ve kutlamaları da gelir. Cadılar Bayramı onlardan biri, bu yüzden prensesler şimdiye kadar görülen en ürkütücü balkabaklarıyla bizi şaşırtmaya karar verdiler.

Balkabağını temizleyerek başlayın. Ardından, en sevdiğiniz deseni seçin. Ürkütücü bir yüz veya neşeli bir yüz seçebilirsiniz. Ardından zor kısım geliyor: balkabağını kesmek. Balkabağının canlanması için mumu yakmayı unutmayın. Tüm yoldan geçenlerin fark edeceği bir konuma yerleştirin. Cadılar Bayramı eğlenceli değil mi?

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Insta Princesses Autumn Fair? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için giydirme oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.