Lab Of The Living Dead

Lab Of The Living Dead dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin zombi oyunları!

Zombiler her yerdeyken tek bir çıkış yolu vardır, o da tamamen irade gücüyle ve emrindeki tüm silahları kullanmaktır. Lab Of The Living Dead'da, etrafınızdaki herkesi vahşi zombilere dönüştüren ölümcül bir virüsün kaçtığı bir laboratuvarda kapana kısıldınız. Bu durumda, ilk başta biraz isteksiz olsanız bile, bulabileceğiniz en yakın silahı, bu durumda bir baltayı alıp kendi kaçış rotanızı yapmanız gerekiyor. Ve bu, tüm eski meslektaşlarınızı geride bırakmanız gerektiği anlamına gelse de, onları kurtarmak için çok geç.

Bu ölümcül laboratuvardan kaçmak için birçok görevi tamamlamanız gerekiyor ve bunların her birinde tamamlamanız gereken bir hedefiniz var. Kazanmak için koşullar değişse de, bir şey aynı kalıyor ve o da zombileri ortadan kaldırmanız gerektiği gerçeği. Çok ve çok sayıda zombi. Lab Of The Living Dead ile ne kadar çok oynarsanız, zombiler o kadar tehlikeli hale gelir. Ama sadece zombiler tehlikeli hale gelmez. Laboratuvarın çeşitli alanlarında ne kadar çok ilerlerseniz, bu korkusuz düşmanlara karşı kullanabileceğiniz her türlü daha iyi silahı bulma şansınız o kadar artar. Yani ilk başta zombilerin size yaklaşmasını ve baltanızı doğru zamanda sallamasını beklemek zorundayken, bir süre sonra düşmanlarınızı uzaktan kolayca dağıtmak için kullanabileceğiniz daha fazla silah bulacaksınız.

Eniyioyunlar.com'da Lab Of The Living Dead oynarken özgürlüğe giden yolu bulun ve eğlenin.

Nasıl oynanır

Bu oyun sadece klavye kullanılarak oynanabilir. Sola veya sağa hareket etmek için ok tuşlarını kullanın. Silahları yerden almak için aşağı ok tuşuna basın ve ateş etmek için boşluk tuşunu kullanın.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Lab Of The Living Dead? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için zombi oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.