Zombie Plague

Zombie Plague dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin zombi oyunları!

Ezici sayıda zombi tarafından istila edildiğinde, hayatta kalmak için deneyebileceğiniz birkaç numara var: Birincisi sakinliğinizi korumak, diğeri ise yeteneklerinizi ve cephaneliğinizi sürekli geliştirmek. Zombie Plague'da zombi sürüsüne karşı hayatınız için savaşırken bu kavramların her ikisini de uygulayabilirsiniz. Ve sevimli, stilize grafikler sizi yanıltmasın, buradaki zombiler acımasız ve sadece beyninizi yemekle ilgileniyorlar.

Böylesine korkunç bir kaderden kaçmak ve beyninizi ait olduğu yerde, güvenli bir şekilde kafanızda tutmak için, çeşitli yükseltmelerle geliştirebileceğiniz, şiddetli bir dalgadan kurtulmayı her başarıyla başardığınızda kullanılabilen güçlü bir kulenin kontrolünü elinize alırsınız. saldırılar. Verdiğiniz hasarı, silahınızın atış hızını, mühimmat kapasitesini ve atışlarınızın isabetliliğini artırabilirsiniz. Bir iyileştirme seçmek için paraya ihtiyacınız var ve bunları ortadan kaldırmayı başardığınız zombilerden topluyorsunuz. Ancak Zombie Plague işleri zorlaştırmak istediğinden, onları toplamak için paraları vurmanız gerekir. Ve madeni para toplamak için ateş ederseniz, zombilerin yararlanacağı ve bulunduğunuz yere doğru ilerleyeceği değerli zamanı boşa harcayabilirsiniz. Birkaç seviyeden sonra, saldırılar giderek daha acımasız hale geldiğinde, silahlarınızı geliştirmek için ne zaman para toplayacağınızı ve gerçekten ateş edip kendinizi savunmak arasında seçim yapmak, hayatta kalmanız için belirleyici olacaktır. Buna ek olarak, oynadıkça farklı, daha tehlikeli zombi türlerinin ortaya çıktığını ve Zombie Plague'in her kararın önemli olduğu bir oyun olduğunu kesinlikle söyleyebilirsiniz.

Eniyioyunlar.com üzerinde Zombie Plague oynarken zombi kıyametinde hayatta kalın.

Nasıl oynanır

Bilgisayar kullanıyorsanız, taretin ateş etmesini istediğiniz yeri seçmek için farenin sol düğmesini kullanarak zemine tıklayabilirsiniz. Bir mobil cihaz kullanıyorsanız, taretin çekim açısını kontrol etmek için ekrana dokunabilirsiniz.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Zombie Plague? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için zombi oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.