Mahjong Dimensions: 350 seconds

Mahjong Dimensions: 350 seconds dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin mahjong oyunları!

Yalnızca 350 saniyelik bir zaman sınırıyla Mahjong Dimensions: 350 seconds, Mahjong becerilerinizi gerçekten test eder. Ve buna oyunun 3 boyutlu olduğu gerçeğini de eklediğinizde, süre dolmadan bölümü bitirmek için gerçekten ne yaptığınızı bilmeniz gerekiyor. Ancak ilk başta başarılı olamazsanız, tekrar deneyebilirsiniz, çünkü Eniyioyunlar.com'da her zaman seviyeyi yeniden başlatabilirsiniz.

Herhangi bir klasik Mahjong oyunu gibi, üzerlerinde aynı çizime sahip bir çift taş bulmanız ve küpün kenarlarında olmaları gerekir. Unutmayın, artık 3 boyutluyuz ve beklediğiniz tahta artık bir küp, fayansları bulmak için döndürmeniz gerekiyor.

Bir zaman sınırı uygulandığında, baskı gerçekten üzerindedir ve becerileriniz nihai teste tabi tutulur. Mahjong Dimensions: 350 seconds oyununda ne kadar ileri gidebileceğinizi görün.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Mahjong Dimensions: 350 seconds? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için mahjong oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.