Math Duck

Math Duck dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin matematik oyunları!

Eniyioyunlar.com sitesinde kolayca oynayabileceğiniz, matematik oyunları ile beceri oyunlarını eğlenceli bir pakette birleştiren sevimli bir oyunda matematik becerilerinizi geliştirin ve reflekslerinizi test edin. Math Duck oyununda sevimli bir ördek olarak oynuyorsunuz ve birden fazla seviye boyunca çevrede dikkatli bir şekilde gezinmeniz, sonraki hamlelerinizi planlamanız ve her türlü denklemi çözmeniz gerekiyor. Math Duck oyununun her seviyesinde, oyunda ilerlemek istiyorsanız çözmeniz gereken en az bir denklem vardır. Bu denklemlerde doldurmanız gereken bir boşluk var ve onu ekrana gelen doğru cevapla dikdörtgenleri üst üste getirerek dolduruyorsunuz. Daha sonraki seviyelerde çözmeniz gereken birden çok denklem olabilir ve dikdörtgenlerle üst üste binme sırası da çok önemlidir, bu nedenle denklemin konumuna dikkat edin.

Ancak Math Duck aynı zamanda reflekslerinizi de test eder ve doğru cevabı bulduktan sonra, kapının kilidini açıp bir sonraki seviyeye geçmek için hızlıca anahtarı kapmanız gerekir. Math Duck oyununda bir zaman sınırı vardır, bu yüzden hamlelerinizi dikkatlice planladığınızdan emin olun. İlk başta başaramasanız bile her zaman tekrar deneyebilir ve sevimli ördek ile birlikte sizi bekleyen matematik bulmacalarını çözebileceksiniz.

Math Duck oynarken denklemleri çözün ve Eniyioyunlar.com sitesinde eğlenin.

Nasıl oynanır

Ördeği çevrede hareket ettirmek için ok tuşlarını veya WASD tuşlarını kullanın. Bir mobil cihazdan oynuyorsanız, ekran düğmelerine dokunun.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Math Duck? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için matematik oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.