Guess the Square Root

Guess the Square Root dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin matematik oyunları!

Guess the Square Root ve Eniyioyunlar.com'in yardımıyla matematikte ustalaşın ve 1'den 1000'e kadar tüm tam kareleri öğrenin. Öğrenmeniz gereken tüm kavramlar gibi, tekrar önemlidir ve tekrarlamanın ve öğrenmenin en iyi yolu, video oyunları? Guess the Square Root ile eğlenceli bir bilgi yarışması oyununuz var, ancak okuldayken aklınıza gelebilecek testlerden biri değil. Guess the Square Root, geleneksel bir sınava oyun mekaniği ekleyerek yaptığınız her seçimi heyecan verici hale getirir.

Ve tekrar, başarınızın anahtarı olduğundan, Guess the Square Root oyununda hafızanızı ve matematik becerilerinizi her zaman yeniden test edebilirsiniz. 1'den 1000'e kadar tüm tam kareleri kısa sürede öğrenmiş olacaksınız. Her soru için toplam 5 saniyeniz var, ancak başarısız olsanız bile tekrar deneyebilirsiniz ve başarısız olmayacaksınız çünkü yapabilirsiniz. yine de yeni bir şey öğrendiğini söyle.

Guess the Square Root oynarken matematik becerilerinizi test edin ve Eniyioyunlar.com üzerinde eğlenin.

Nasıl oynanır

Doğru cevabı seçmek için mavi dikdörtgenler üzerindeki farenin sol düğmesine basın. Bir mobil cihazdan oynuyorsanız, ekrana dokunun.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Guess the Square Root? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için matematik oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.