Pirate Cards

Pirate Cards dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin kart oyunları!

Cesur bir korsan kaptanın yerine geçin ve tehlikelerle ve tabii ki birçok hazineyle dolu uzak bir adayı keşfe çıkın, çünkü şans her zaman cesurlardan yanadır! Korsan Kartları, beklediğiniz gibi bir kart oyunudur. Kuralları basittir: Yaşam puanlarınız bitene kadar tahtada yalnızca bir adım sağa, sola, yukarı veya aşağı hareket edebilirsiniz.

Stratejinizi planlamak ve mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalmak için düşmanlarınızın ne kadar tehlikeli olduğuna dikkat edin ve kendi yaşam noktalarınıza bakın ve akıllıca plan yapın. Top atabilir, iksir içebilir, kalkanlar ve madeni paralar kuşanabilirsiniz ve bir namlu gördüğünüzde ve onu parçalamayı düşündüğünüzde, bazı kötü sürprizler içerebileceğini unutmayın. Ama yine de, bazen şans cesurlardan yanadır, bu yüzden özellikle ölümcül bir adadayken şansınızı denemek en iyisidir!

Ayrıca, bir mini oyunu tamamlayarak kahramanınızı geliştirmek ve hazine sandıklarını açmak için patronları alt ettiğinizden emin olun! Eniyioyunlar.com'da Pirate Cards'ta harika bir maceraya atıl!

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Pirate Cards? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için kart oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.