Prison Rampage

Prison Rampage dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin aksiyon oyunları!

Hapishanenin zaten oldukça kaotik bir yer olduğu biliniyor, ancak Prison Rampage onu tamamen başka bir seviyeye taşıyor. Bu oyunda size sürekli saldıran ve sizi yok edene kadar durmayacak sayısız saldırgan dalgasından sağ çıkmanız gerekiyor. Düşmanların amansız saldırısından kurtulmak için akrobatik yeteneklerine ve silahına güvenmelisin. Her zıpladığınızda saldırırsınız ve bu bir tür bale, düşmanlarınızla bir dans yaratır, burada yanlış bir adım, seviyenin hızlı bir şekilde yeniden başlatılması anlamına gelebilir.

İşleri daha zor (ve ilginç) hale getirmek için Prison Rampage size her biri kendine özgü yeteneklere sahip her türden farklı düşman fırlatır: bazıları çok hızlıdır, bazıları belirli aralıklarla atış yapmanızı gerektiren belirli aralıklarla zıplar. eğer onlara vurmak istiyorsanız ve bazılarının çok sağlığı var. Kesin olan bir şey var: Prison Rampage'in sunduğu yoğun rauntlarda hayatta kalmak istiyorsanız, her birine hızla uyum sağlamanız gerekecek. Neyse ki, mağlup edilen her düşman, becerilerinizi geliştirmek için kullanabileceğiniz ve hayatta kalmanıza yardımcı olacak belirli miktarda jeton düşürür. Bu yükseltmeler, sizi daha dayanıklı ve daha fazla vuruşu sürdürebilmenizi sağlayan daha fazla sağlık elde etmekten daha iyi silahlar almaya kadar, sonraki seviyelere ulaşmanın anahtarıdır.

Eniyioyunlar.com üzerinde Prison Rampage oynadığınızda yaklaşan düşman saldırısından kurtulun.

Nasıl oynanır

Sol veya sağ yönde zıplamak ve ateş etmek için sol veya sağ oka basmanız veya bir PC kullanıyorsanız ekranın sol veya sağ tarafına tıklamanız gerekir. Bir mobil cihaz kullanıyorsanız, aynı işlevi elde etmek için ekranın sol veya sağ tarafına dokunun.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Prison Rampage? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için aksiyon oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.