Total Recoil

Total Recoil dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin aksiyon oyunları!

Total Recoil'da ölümcül silahlarla akrobatik bir karakter olarak oynuyorsunuz. Bu açıklama size çekici geliyorsa, size doğru gelen sonsuz gibi görünen düşman robot sürüsünü yok etmek için harcanan zaman olan Eniyioyunlar.com'da geçireceğiniz zamanın tadını çıkaracağınızdan emin olabilirsiniz. Silahlarınızı ateşlemek için ya sola ya da sağa zıplamalısınız. Bu manevra sizi beladan çabucak kurtarabilir, ancak sizi büyük bir tehlikeye de sokabilir, çünkü düşman tahmin edilemez ve nereden ortaya çıkacaklarını asla bilemezsiniz.

Ve her biri farklı özelliklere sahip farklı düşman türleri ile, ancak dikkatli olursanız başka bir rakip dalgasından kurtulabilirsiniz. Bazıları hızlı, bazıları yavaş ve bir sonraki seviyeye geçmek istiyorsanız onların güçlü ve zayıf yönlerini bilmeniz gerekir. Ayrıca, bir düşmanı yendikten sonra, toplamanız gereken bir jeton bırakacaklar. Bu aynı zamanda Total Recoil için bazı stratejiler ekler, çünkü ekranın kenarına yakın bir rakibi yok ederseniz, o yönden başka bir ölümcül düşman aniden ortaya çıkarsa tepki vermek için yeterli zamanınız ve alanınız olmayabilir. Neyse ki, her seviyenin sonunda, topladığınız paralarla karakterinizi yükseltme yeteneği kazanırsınız, bu nedenle sonraki seviyeler, özellikle yeteneklerinizi karışıma eklerseniz biraz daha kolay hale gelebilir.

Eniyioyunlar.com üzerinde Total Recoil oynarken ölümcül bir akrobat olun ve eğlenin!

Nasıl oynanır

Bir bilgisayar kullanıyorsanız, o yönde atlamak ve ateş etmek için sol veya sağ okları kullanın. Atlamak için ekranın sol veya sağ tarafına da tıklayabilirsiniz. Bir mobil cihaz kullanıyorsanız, o yönde atlamak ve ateş etmek için ekranın sol veya sağ tarafına dokunun.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Total Recoil? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için aksiyon oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.