Rabbit Samurai 2

Rabbit Samurai 2 dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin hayvan oyunları!

Biraz yoğun akrobasi yapmaya hazır mısınız ve tavşanları sever misiniz? Bu iki sorunun yanıtı da evet ise, Rabbit Samurai 2 sizin için mükemmel bir oyundur. Rabbit Samurai 2'da eski ninja sanatlarında da yetenekli olan sevimli bir tavşan olarak oynuyorsunuz. Bu, çevikliğinizin ve hızınızın eşit olmadığı anlamına gelir. Ve senin de bir tavşan olduğunu hesaba katarsan, gerçekten de hesaba katılması gereken bir güçsün.

Rabbit Samurai 2 oyununda bir ninja ipi kullanarak tehlikeli ortamda dikkatli bir şekilde gezinmeniz gerekiyor. Birçok aşaması boyunca becerilerinizi test edeceksiniz ve tepki hızınız kesinlikle en önemli varlıklarınızdan biri olacak.

Güzel grafikler ve büyüleyici müzikle Eniyioyunlar.com, size Rabbit Samurai 2 ile harika bir deneyim daha sunuyor. Oyna ve eğlen!

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Rabbit Samurai 2? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için hayvan oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.