Rio Rex

Rio Rex dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin aksiyon oyunları!

Dinozorlar her zaman havalı olacak, ama bizim zamanımızda dinozorlar yaşasaydı ne kadar havalı olurdu hiç merak ettiniz mi? Ya ağızlarından alevler çıkarsalar? Artık hayal etmeyin ve her türden farklı seviyede büyük miktarda hasar veren bir T Rex olarak oynadığınız eğlenceli bir oyun olan Rio Rex'i oynayın.

Ama öfkeye neden olabileceğinizi ve insanların sizi durdurmaya çalışmayacağını düşünmeyin. Sürekli dikkatli olmalı ve gelen hasarlardan kaçınmalısınız. Özellikle ilerleyen bölümlerde, direnç giderek güçlendiğinde, hayatta kalabilmek için öğrendiğiniz tüm becerilere ihtiyacınız olacak.

Hiçbir şey yolunda gerçekten duramazken, Rio Rex'in 12 seviyesinde aldığınız amansız saldırılar, zaman zaman iyileşmeniz gerektiği anlamına gelir. Bunu yapmak için, yoluna çıkan insanları yemelisin.

Eniyioyunlar.com'da Rio Rex oynarken vahşi bir dinozor olarak oynayın.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Rio Rex? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için aksiyon oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun sadece PC'de oynanabilir