Rummikub

Rummikub dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin masaüstü oyunları!

Gelin ve Eniyioyunlar.com sitesinde bir Rummikub turu oynayın ve bu klasik ve popüler aile oyununda kimin en çok puanı toplayabileceğini görün. Strateji ve şansı harmanlayan Rummikub, tek bir hamlenin tüm turun gidişatını belirleyebildiği bir oyundur. Bu, işleri gergin ama aynı zamanda inanılmaz derecede eğlenceli tutar. Ve Rummikub oyununu ister çevrimiçi ister bilgisayar tarafından kontrol edilen bir rakibe karşı oynayabileceğiniz için, her zaman sizinle oynayacak birini bulabilirsiniz. Dahası, deneyiminizi kendi tercihlerinize göre özelleştirebilir ve diğer insanları bu özel kurallara göre oynamaya davet edebilirsiniz. Ve bilgisayara karşı oynadığınızda, bir dönüşün ne kadar süreceğini, rakip sayısını ve ayrıca zorluk seviyesini belirleyebilirsiniz.

Rummikub oyununun her turu, bir yığından bir dizi rastgele taş almanızla başlar. Bu karoları her türlü kombinasyonu oluşturmak için kullanmalısınız, örneğin bunları arka arkaya koymak veya aynı türden üç veya daha fazla varsa, bunları masaya yerleştirebilirsiniz. Tabii ki, diğer oyuncuların hangi taşlara sahip olduğunuz hakkında hiçbir fikri yok. Rummikub oyununu bu türdeki diğer benzer oyunlardan gerçekten ayıran şey, eğer tahtadaysa diğer oyuncuların taşlarını da kullanabilmenizdir. Ve tabii ki sizinkini de kullanabilirler. Bu, Rummikub oyununa gerçekten bir öngörülemezlik unsuru ekliyor ve hem zorluğu hem de eğlenceyi gerçekten artırıyor. Masadaki her şeyle puan toplayabilmek gerçekten eğlenceli. Takılıp kaldığınız ve herhangi bir geçerli hamle yapamadığınız zamanlar olabilir, ancak diğer oyunculardan biri tahtaya bazı taşlar yerleştirerek oyuna yeniden girmenizi sağlar. Sıra size geldiğinde gerçekten herhangi bir hamle yapamıyorsanız, yığından her zaman yeni bir taş alabilir ve bunun kullanabileceğiniz bir şey olmasını umabilirsiniz. Ya da gerçekten şanslıysanız, diğer tüm taşların yerini alabilen Joker taşını alabilirsiniz. Ancak unutmayın, rakipleriniz de bu özel taşı kullanabilir. Rummikub kurallarını unutursanız, oyunun sağladığı eğitici turu her zaman oynayabilirsiniz.

Eniyioyunlar.com sitesinde başka bir klasik aile oyunuyla iyi eğlenceler ve Rummikub oynayın.

Nasıl oynanır

Oyunun taşlarını ve diğer öğelerini seçmek için farenin sol düğmesini kullanın. Farenin sol düğmesini bir döşeme üzerinde tutun, bir döşeme seçimi yapın ve düğmeyi basılı tutarak döşemeleri tahtaya sürükleyin.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Rummikub? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için masaüstü oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun sadece PC'de oynanabilir