Scorpion Solitaire

Scorpion Solitaire dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin solitaire oyunu!

Scorpion Solitaire, zamana direnen ve dünyanın her yerinden can sıkıntısından kaçmak isteyen birçok insan için sayısız saatlerce eğlence sağlayan eğlenceli bir kart oyunu türüdür. Basit kuralları ve basit ama etkili grafikleri, birkaç dakikalığına kaçmanız ve eğlenceli ama zorlu bir şekilde rahatlamanız gerektiğinde tam da ihtiyacınız olan şey olduğunu kanıtlayabilir.

Kurallar, diğer popüler Solitaire oyunlarından zaten bildiğiniz kurallarla aynıdır ve kartları sıralama sırasına göre istiflemeniz gerekir. Ancak Scorpion Solitaire söz konusu olduğunda kurallara aşinalık iyi bir şeydir, çünkü kurallarını bildiğiniz bir şeyi oynamak istediğinizde bunun harika bir seçim olduğu anlamına gelir. Ayrıca reflekslerinizi zorlamaması da iyi bir şey çünkü oyunu oynarken başka şeyler de yapabilirsiniz. Ve üç farklı zorluk seviyesi, doğru miktarda mücadeleye sahip olmanızı sağlamak için size yeterli özelleştirme seçenekleri sunar.

Eniyioyunlar.com'da klasik bir Scorpion Solitaire oyunu oynayın ve kaç puan kazanabileceğinizi görün.

Nasıl oynanır

PC'deyseniz kartları seçmek ve taşımak için farenin sol düğmesini kullanın ve bir mobil cihaz kullanıyorsanız oyunla etkileşim kurmak için ekrana dokunun.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Scorpion Solitaire? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için solitaire oyunu kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.