Pyramid Solitaire

Pyramid Solitaire dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin solitaire oyunu!

Pyramid Solitaire, normal Solitaire oyununa benzersiz bir yaklaşım ve çok etkileyici bir dönüşle geliyor. Buradaki odak, kart piramidini temizlemektir. Bunu, toplamı 13 olan iki kartı eşleştirerek yapabilirsiniz. Eğer kral kartınız varsa, tıklayarak onu temizleyebilirsiniz, bu da deneyimi daha da ilginç ve heyecanlı hale getirir.

Bir noktada tahtada kibritleriniz bitecek. Bu normaldir ve bu olduğunda stoktan bir kart dağıtmanız yeterlidir. Bu şekilde eşleşmeler oluşturmayı çok daha kolay bulacaksınız ve onu gerçekten öne çıkaran şey de bu. Elbette Pyramid Solitaire oynadığınızda, her oyun oturumunun ne kadar heyecan verici olduğuna şaşıracaksınız. Tek yapmanız gereken, bu çekici ve eğlenceli, yaratıcı fikirlerin bir araya getirilmesiyle eğlenmeniz ve kendinizi sürece kaptırmanız.

Pyramid Solitaire oyun deneyimi çok tatmin edici ve diğer solitaire oyunlarına kıyasla kesinlikle çok daha fazla güçlendirici. Normal Solitaire'de harika bir değişiklik yapmak istiyorsanız, Pyramid Solitaire'ı Eniyioyunlar.com üzerinde deneyin ve çok eğleneceksiniz!

Nasıl oynanır

Farenin sol düğmesini kullanarak etkileşime geçin ve kartları seçin ve kartları bir yığından diğerine taşımak için basılı tutun. Aynı kontroller, bir mobil cihaz kullanıyorsanız da geçerlidir, ancak oyunla etkileşim kurmak için fare kullanmak yerine ekrana dokunmanız gerekir.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Pyramid Solitaire? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için solitaire oyunu kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.