Klondike Solitaire Classic

Klondike Solitaire Classic dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin solitaire oyunu!

Klondike Solitaire Classic, modası asla geçmeyen inanılmaz klasiklerden biridir. Bu, kartları yığınların üzerine sürüklemeye çalışmanız ve her takım için bir yığınınız olduğundan emin olmanız gereken bir oyundur. Konsept basit gibi görünse de, her takım için tüm yığınları tamamlamak oldukça zor olabilir ve işte bu noktada stratejiniz devreye giriyor.

Oyunun bu yeni yinelemesi aslında oldukça çekici çünkü bir zamanlayıcınız var, bu yüzden her koşuda ne kadar zaman harcadığınızı biliyorsunuz. Klondike Solitaire Classic, sesleri etkinleştirmenize veya devre dışı bırakmanıza izin verdiği için daha da ileri gider, aynı anda tek bir kart veya 3 kart çekmeyi de seçebilirsiniz. Bu, her Solitaire varyantının eklemediği ilginç bir yaklaşımdır, ancak burada bulacaksınız. Bu Solitaire varyantı ile istatistiklerinize de erişebilirsiniz. Bunlara en kısa ve en uzun tamamlama süreleri, düşük/yüksek puanlar, kazanılan oyunlar ve kazanma yüzdesi dahildir. İsterseniz ilerlemenizi ve istatistiklerinizi de sıfırlayabilirsiniz.

​​Klondike Solitaire Classic, herkesin sevdiği büyük klasiklerden birini modernize etmede çok iyi bir iş çıkarıyor. Oynaması bir zevk olan harika, eğlenceli ve heyecan verici oyunlar konusunda tutkuluysanız, Klondike Solitaire Classic oyununu hemen şimdi yalnızca Eniyioyunlar.com üzerinde deneyin.

Nasıl oynanır

Farenin sol düğmesini kullanarak kartları seçin ve kartları bir yığından diğerine taşımak için basılı tutun. Bir mobil cihaz kullanıyorsanız aynı ilkeler geçerlidir, ancak kartları seçmek için farenizi kullanmak yerine ekrana dokunmanız gerekir.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Klondike Solitaire Classic? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için solitaire oyunu kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.