Sling Tomb

Sling Tomb dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin yetenek oyunları!

Tehlikeli bir ortamda gezinmeye ve Eniyioyunlar.com'daki Sling Tomb oyununda mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalmaya hazır olun. Bu oyunda karakterinize dikkatlice nişan almalı ve çevredeki çeşitli mandallara doğru ateş etmelisiniz. Bunlardan biriyle temas kurduğunuzda, biraz soluklanma anları elde edersiniz. Bir sonraki hareketinizi planlamak çok uzun sürmeyin çünkü su seviyesi yavaş yavaş yükseliyor ve size yetişirse yeniden başlamanız gerekiyor. Ve kendinizi içinde bulduğunuz bu tehlikeli durumdan kaçmak kesinlikle kolay bir iş değil, özellikle de yolunuza çıkan tüm çeşitli tuzaklar, farklı yönlerde hareket eden mandallardan değişen, sizi yavaşlatan tuzaklar, çünkü daha dikkatli zaman yapmanız gerekiyor. atışlarınız, dönen testereler ve oklar, size dokunurlarsa seviyeyi hemen yeniden başlatmanızı sağlar.

Ne kadar yukarı çıkmayı başarırsanız tırmanış o kadar zorlaşır, yolunuza her geçen gün daha fazla engel konur ve bu da oyunu daha tahmin edilemez hale getirir. Bu, ilerledikçe daha dikkatli olmanız gerektiği anlamına gelir. Ve sahneye rastgele yerleştirilen paralara dikkat edin, çünkü yeterince toplarsanız oynamak için diğer karakterlerin kilidini açabilirsiniz. Neyse ki, para toplamanın yanı sıra, sizi gelen herhangi bir hasardan koruyan bir kalkan gibi karakterinizin daha da ilerlemesine yardımcı olan öğeleri de toplayabilirsiniz. Ancak bu öğelere fazla güvenmeyin, çünkü bazen bir tane edinme riski yolunuzu daha dikkatli planlamaktan daha büyük olabilir.

Bulunduğunuz ortam kesinlikle tehlikeli olsa da, stilize grafikler atmosfere hafif bir ton veriyor ve bu da aksiyonu muhtemelen olduğundan biraz daha az yoğun tutuyor. Ve hareketli müzik sizi hazırlıklı tutacak ve oyuna ek bir gerilim katmayacak. Etrafınızdaki tüm zıplamalar ve etrafınızdaki öngörülemezlikle, bu unsurlar baskıyı biraz hafifletmeye gerçekten yardımcı oluyor.

Eniyioyunlar.com'da Sling Tomb oynarken yükselen su seviyelerinden olabildiğince uzaklaşın, toplayabildiğiniz kadar jeton toplayın ve eğlenin!

Nasıl oynanır

Oyunu bir PC'den oynuyorsanız, yalnızca fareyi kullanacaksınız. Ekranın herhangi bir yerinde sol fare düğmesine basılarak karakter havada fırlatılmaya hazır hale gelir. Ardından, uçmak istediğiniz açıyı seçmek için fareyi hareket ettirmeniz gerekecektir. Bir mobil cihaz kullanıyorsanız, hareketinizi kontrol etmek için fareyi kullanmak yerine, yukarıda açıklanan fare hareketlerini taklit etmek için ekrana dokunmanız ve parmağınızı ekranda hareket ettirmeniz gerekecektir.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Sling Tomb? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için yetenek oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.