Boat Rush

Boat Rush dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin yetenek oyunları!

Teknenize binin ve Boat Rush oyununda Eniyioyunlar.com üzerinde tehlikeli bir nehirde seyahat etmeye hazırlanın. Önünüzdeki yol tehlikelidir ve yalnızca en yetenekli oyuncular yolunuza çıkan çeşitli engelleri atlatabilir. Boat Rush'da patlayıcı mayınlardan, içine düşebileceğiniz devasa deliklerden, ölümcül şimşekler atan kulelerden, güçlü lazerlerden ve benzeri birçok tehlikeden, kendinizi güvenli bir yere götürmek için her zaman hazırlıklı olmalısınız.

Bu çılgın yolculukta, her adımda felaketten kaçmak zorunda olmanın yanı sıra, suyun etrafına dağılmış paraları toplamak için patikada dikkatli bir şekilde manevra yapmanız gerekiyor. Bu madeni paralar, ihtiyacınız olan tek şey olan, daha iyi yol tutuşu olan daha iyi bir gemi satın almak istiyorsanız çok önemlidir. Ve daha iyi bir geminin size daha uzun süre hayatta kalma şansı vereceğinden emin olabilirsiniz. Boat Rush gibi bir oyunda elde edebileceğiniz her avantaja ihtiyacınız var. Nehirde ne kadar ilerlerseniz, işler o kadar tehlikeli olur ve zorluk artar. Neyse ki, size yardımcı olabilecek bazı eşyalara sahipsiniz, bu yüzden her zaman bu hayat kurtaran pikaplara karşı tetikte olun. Özellikle zor bir durumdan kurtulmak için kullanabileceğiniz sınırlı miktarda mermi elde edersiniz, ancak yetersiz tedarikleri nedeniyle onları yalnızca birkaç kez kullanabilirsiniz. Hayatta kalma, çoğunlukla dikkatli pilotluğa bağlıdır.

Boat Rush, reflekslerini test eden bir oyun isteyen herkes için harika bir oyundur, ancak bir kez başladığınızda, nehir bile size karşıymış gibi görüneceğini ve yalnızca en hızlı tepkileri olanların almayı umabileceğini unutmayın. en yüksek puanlar.

Nasıl oynanır

PC kullanıyorsanız, sola veya sağa gitmek için sol ve sağ ok tuşlarını kullanabilir veya gitmek istediğiniz yönde sol fare düğmesine basabilirsiniz. Çekim yapmak için boşluk tuşuna basabilir veya alt köşelere yerleştirilmiş iki kırmızı ekran düğmesine basabilirsiniz. Bir mobil cihaz kullanıyorsanız, ekrana gitmek istediğiniz yöne dokunmanız ve çekim yapmak için bu iki ekran düğmesine dokunmanız gerekir.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Boat Rush? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için yetenek oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.