Monster Rush

Monster Rush dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin yetenek oyunları!

Eniyioyunlar.com'da oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyun olan Monster Rush'da bir sürü lezzetli şeker sizi bekliyor. Burada amaç, bölümdeki tüm lezzetli şekerleri toplarken, sol ve sağ tarafa yerleştirilmiş tehlikeli sivri uçlara çarpmamak. duvarlar. Bu duvarlarla bir çarpışma ve seviyeyi yeniden başlatmanız gerekiyor. İşler kolay başlasa ve meydan okuma çok büyük olmasa da, ne kadar çok puan alırsanız şekerleme o kadar dolambaçlı hale gelir ve şekere doğru koşarken çok daha dikkatli olmanız gerekir.

Monster Rush'daki kontroller, sevimli canavarın zıplamasını istediğiniz ekranın herhangi bir tarafına tıklayarak kolaylıkla oynayabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Ancak bu oyunda en önemli şey, platformunuzun güvenliğinden atlamaya karar verdiğiniz zamandır çünkü özellikle sonraki seviyelerde şeker aynı yerde kalmıyor. Yukarı ve aşağı hareket etme veya konumunu hafifçe değiştirme şekli zorluğu artıracaktır, ancak aynı zamanda şekeri tutmayı daha tatmin edici hale getirir. Ve şekerin etrafına stratejik olarak yerleştirilmiş madeni paralara dikkat edin, çünkü madeni paraları toplamayı başarırsanız, onları çeşitli farklı canavarlar olarak oynamak için kullanabilirsiniz. Ama hangisini seçerseniz seçin hepsi birbirinden sevimli ve o lezzetli ve renkli şekere doymak bilmeyen bir iştahı var. Ancak bu şekerli ikramları yakalamanın kesinlikle zor olabileceğini ve yakınınızdakilerin bile yukarı ve aşağı hareket etmeleri halinde odağınızı ve reflekslerinizi test edeceklerini unutmayın. Ve ikinci bir şansınız yok, duvarlara çarparsanız seviyeyi yeniden başlatmanız ve tekrar denemeniz gerekecek. Neyse ki, özellikle karmaşık bir şey aramıyorsanız harika olan eğlenceli ve kolay oyun ve renkli grafikler, tekrar denemeyi kolay bir seçim haline getirecek.

Monster Rush'in renkli dünyasında şeker toplayın, sağlıklı beslenmeyi ve Eniyioyunlar.com'da eğlenmeyi unutmayın.

Nasıl oynanır

Sola gitmek istiyorsanız ekranın sol tarafındaki farenin sol düğmesine, sağa gitmek istiyorsanız ekranın sağındaki düğmeye basın. Aynı kurallar bir mobil cihazdaysanız da geçerlidir, ancak burada fareyi kullanmak yerine ekrana her iki yönde de dokunmanız gerekir.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Monster Rush? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için yetenek oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.