Smiling Glass 2

Smiling Glass 2 dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin yetenek oyunları!

Smiling Glass 2 oynadığınızda, becerilerinizi otomatik olarak test ederken aynı zamanda yol boyunca tonlarca eğlenirsiniz. Eğlenceli anlar geçirdiğiniz ve her seviyeyi tamamlamak için gerekenlere sahip olup olmadığınızı görme fırsatınız olduğu için herkesin keyif alacağı oyun deneyimlerinden biridir.

Oyunun ana odak noktası, bardağı dökmeden suyla doldurmaya çalışmaktır. Biraz su dökseniz bile, dökülmelerin minimum düzeyde olmasını istersiniz. İşte burada Smiling Glass 2 parlıyor, becerilerinizi test etmenize ve heyecan verici sonuçlara kendinizi kaptırmanıza olanak tanırken, aynı zamanda her oyunda kendinizi test etmenin yeni yollarını sunar.

Aynı zamanda, Smiling Glass 2 her yaştan oyuncu için eğlenceli ve ilgi çekici şeyler tutma konusunda çok iyi bir iş çıkarıyor. Harika görsellere sahip ve aynı zamanda onlarca harika seviyenin keyfini çıkarabilirsiniz. Smiling Glass 2 hem çocuklar hem de yetişkinler için en ilginç oyunlardan biridir ve çok sayıda tekrar değeri ile birlikte gelir. Her yaş için harika, heyecan verici bir bulmaca oyunu istiyorsanız Smiling Glass 2'ı hemen Eniyioyunlar.com'da deneyin!

Nasıl oynanır

PC kullanıyorsanız farenin sol düğmesini kullanarak ekrana tıklayın veya mobil bir cihazdayken ekrana dokunarak suyu kaptan boşaltın, böylece bardağa ulaşır ve geçene kadar suyla doldurur. noktalı çizgi. Suyu gideceği yere yönlendirmenize yardımcı olması için çevreyi kullanın ve yolunuza çıkan tehlikelerden kaçının.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Smiling Glass 2? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için yetenek oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.