Mini Jumps

Mini Jumps dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin yetenek oyunları!

Mini Jumps'da karakterinizi yalnızca zıplayarak kontrol edebileceğiniz gerçeğine izin vermeyin. Bu kulağa basit gelse de, kısa süre sonra Mini Jumps bulmacalarının yalnızca çözümü görme ve atlamalarınızın sırasını planlama yeteneğinizi değil, aynı zamanda reflekslerinizi de gerçekten zorladığını göreceksiniz, çünkü zıplamak gerçek bir beceri gerektirir.

Neyse ki Mini Jumps'in güzel grafikleri sizi kendi dünyasına çabucak çekecek ve seviyeyi bitirmek için birkaç deneme daha kalmaktan çekinmeyeceksiniz. Buna mutlu müziği de ekleyin ve oyunun sunduğu 27 seviyenin tamamından memnun kalacaksınız. Beklediğiniz gibi, sonraki seviyeler birkaç engel daha ekliyor, ancak o zamana kadar muhtemelen kontrollerde ustalaşmışsınız ve bu noktada bu sadece bir uygulama meselesi. Ve muhtemelen biraz da şans.

Zıplama becerilerinizi Eniyioyunlar.com üzerinde test edin ve Mini Jumps'daki tüm seviyeleri bitirmeye çalışın.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Mini Jumps? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için yetenek oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.