Gold Miner Jack

Gold Miner Jack dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin yetenek oyunları!

Çok ağır bir sarkaç gibi sürekli olarak bir yandan diğer yana sallanan bir çengelde ustalaşmanız gereken Eniyioyunlar.com'da Gold Miner Jack oynarken çengelinizin yardımıyla bazı harika hazineleri ortaya çıkarmaya hazırlanın. Ancak bu karmaşık cihazı nasıl kontrol edeceğinizi öğrendiğinizde, birçok değerli eşya alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Almayı başardığınız her öğe, işinizde size yardımcı olabilecek her türlü önemli iyileştirmeyi satın almak için kullanılabilir. Ve alabileceğiniz tüm yardıma ihtiyacınız olacak, çünkü bir sonraki Gold Miner Jack seviyesine ilerlemek için, ilerlemek istiyorsanız ulaşmanız gereken belirli bir miktarda paranız var. Bu eşyalar ya çengelinizi geliştirir ya da halihazırda size doğru sürüklemekte olduğunuz hazineleri, eğer bu eşyalar yeterince değerli değilse, hızla elden çıkaracak eşyalardır. Her saniye yeraltında sayılır, bu yüzden gördüğünüz her şeyi toplayamazsınız. Bazen bazı zor kararlar almanız ve daha iyi bir şey elde etmeye çalışmak için yakaladığınız bazı öğeleri atmanız gerekir.

Eniyioyunlar.com'da Gold Miner Jack oynarken ve kasanızı altınla doldururken hedefinizde ustalaşın ve kancanın inceliklerini öğrenin.

Nasıl oynanır

Çemberi çevrenizdeki nesnelere doğru serbest bırakmak için ekrana tıklayın. Atışınızın yönünü doğrudan kontrol edemezsiniz, bu nedenle kancanızın yörüngesini dikkatlice düşünün. Çengelinizi geliştirmek için her seviyenin sonunda öğeler satın alın.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Gold Miner Jack? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için yetenek oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.