Solitaire Farm: Seasons

Solitaire Farm: Seasons dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin solitaire oyunu!

Solitaire bazen sıradan kart oyunlarıyla eşanlamlıdır ve popülaritesi zaman içinde devam ederek birçok insana sayısız saatlerce eğlence ve rahatlama sağladı. Eniyioyunlar.com sitesindeki Solitaire Farm: Seasons, size tamamı güzel bir çiftlik ortamında geçen eğlenceli bir kart oyunu sunuyor. Solitaire oyunlarına zaten aşina olsanız da bu varyant, aşina olduğunuz diğer Solitaire oyunlarından oldukça farklıdır. Burada kart destenizi dikkatlice planlayıp sıraya dizmek yerine ekranın alt kısmına yerleştirilmiş bir kartınız var ve bunun üzerinden ekranın üst kısmındaki kartlardan birini seçmeniz gerekiyor. . Seçilecek doğru olan, alttakinden daha büyük olandır. Yani, alt sırada bir iki karo varsa ve üst yığında bir yerde bir karo üçlü varsa, ilerlemek istiyorsanız karo üçlü kartını seçmeniz gerekecektir. Tabii ki, kartların aynı takımdan olması gerekmiyor, ancak aynı türden olmaları durumunda ekstra puan alıyorsunuz.

Üst yığında yukarıda açıklanan kriterlere uyan kart yoksa, her zaman desteden yeni bir kart çekip tekrar deneyebilirsiniz. Solitaire Farm: Seasons, klasik bir Solitaire oyunundan tam olarak beklediğiniz gibi olmasa da eğlenceli bir kart oyunudur. Eski formülde sunduğu bükülme, her şeyi taze ve oyun eğlencesini koruyor. Çiftlik arka planı da oyuna benzersiz bir çekicilik katıyor. Solitaire Farm: Seasons oynayın ve Eniyioyunlar.com sitesinde dinlendirici ve eğlenceli bir deneyim yaşayın.

Nasıl oynanır

Kartları seçin ve farenin sol düğmesine basarak oyun öğeleriyle etkileşime geçin. Bir mobil cihazdan oynuyorsanız, bunun yerine ekrana dokunun.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Solitaire Farm: Seasons? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için solitaire oyunu kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.