Stickman Army: The Defenders

Stickman Army: The Defenders dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin atari oyunları!

Patlamaların ve silah seslerinin sürekli ekranı doldurduğu yoğun bir aksiyon oyunu olan Stickman Army: The Defenders'da bölgenizi işgalci güçlere karşı koruyun. Düşmanların değer verdiğiniz her şeyi yok etmemesini sağlamakla görevli general olarak, birliklerinizi herhangi bir saldırıyı savuşturabilmeleri için dikkatli bir şekilde yerleştirmelisiniz.

Ultra popüler Plants vs Zombies oyununa benzer bir oynanışla, farklı birlik türleri arasından seçim yapın ve onları en çok ihtiyaç duyulan şeritlere yerleştirin. Bazı birlikler belirli düşmanlara karşı daha iyidir, bu yüzden dikkatli seçim yapın. Bir komutan, potansiyel avantajlar için sürekli olarak savaş alanını taramak zorundadır, bu nedenle, gökten düşen ve daha fazla birlik satın alabileceğiniz erzaklara da dikkat etmelisiniz.

Eniyioyunlar.com'da general olun ve iyi eğlenceler!

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Stickman Army: The Defenders? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için atari oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.