Stylist For A Star Arianna

Stylist For A Star Arianna dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin giydirme oyunları!

Arianna, yaklaşan etkinlikleri için bir moda danışmanı arıyor. Ancak Arianna kalibresinde bir yıldız için stilist olarak çalışmanın kolay olmadığını da belirtmeliyiz.

Bir yıldızın hayatı çok dinamiktir, uluslararası bir şarkıcı haftada 5 etkinlik yapabilir. Birçok kişi Ariana'nın kişisel danışmanı olmaya çalıştı ancak başarısız oldu.

Arianna, aşağıdaki olaylar için hizmetlerinizi arıyor. Her etkinlik özeldir ve hayranların ve gazetecilerin başını döndürecek bir kıyafete ihtiyaç duyacaktır.

İlk etkinlik en önemlisi: yarınki konser! Uluslararası bir yıldıza layık abartılı bir kıyafet için doğru makyajı seçin. Ardından, bir sanatçının hayatında normal bir gün için bir kıyafet seçin. Unutma, Arianna her zaman paparazziler tarafından kovalanır, bu yüzden durum ne olursa olsun parlaması gerekir. Kırmızı halı, Arianna'nın bir sonraki etkinliği. Bu etkinliğin tanıtıma ihtiyacı yok: yüzlerce yıldız en muhteşem kıyafetlerle podyumda yürüyor olacak! Arianna'nın ışıltıya ihtiyacı var, bu yüzden onu parlatacak bir kıyafet için her şeyinizi verin! Arianna'nın olağanüstü görünmesini hiçbir şey engelleyemez, bu nedenle en son etkinliğiniz için yaratmanız gereken sallanan kıyafet, sizin için tüm farkı yaratan kıyafet olabilir.

Arianna'nın kişisel stilisti konumunu doldurmak için elinizden gelenin en iyisini yapın. Umarım bu kız oyunu yüzünüze bir gülümseme getirir!

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Stylist For A Star Arianna? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için giydirme oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.