Party Crashers Ex-Boyfriend Edition

Party Crashers Ex-Boyfriend Edition dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin barbie oyunları!

💔 Ayrılıklar zordur ama intikam çok tatlıdır! Kalp kırıklığının lüks modayla buluştuğu Party Crashers Ex-Boyfriend Edition'da yılın en şımarık hesaplaşmasına hazır olun!

👩‍🎤 Babs & the Squad ile tanışın: En sert tarza sahip en tatlı kız olan Babs, eski erkek arkadaşının ihaneti karşısında gafil avlanır. Ama bununla tek başına yüzleşmiyor! Sür ya da öl şeklindeki üç BFF'sinin yanı sıra, kalp kırıklığını modaya uygun bir fanteziye dönüştürüyorlar!

🎉 Olay örgüsü kalınlaşıyor: Sokakta dedikodu mu var? Babs'ın eski sevgilisi, yeni aşkıyla yılın partisini veriyor ve Babs dikkatleri üzerine çekmeye kararlı. Ekibi de yanındayken onu bıraktığına pişman edecek son girişi planlıyorlar.

👗 Göreviniz Fashionista: Bu dört vahşi kadının dolaplarına dalın ve herkesi, özellikle de yeni çifti tamamen suskun bırakacak gösterişli kıyafetler yaratın. Çok sayıda şık pantolon, etek, üst, elbise ve ceketi karıştırıp eşleştirin. En moda takılar, saç aksesuarları, şapkalar, çantalar ve güneş gözlükleriyle aksesuarlarınızı tamamlamayı unutmayın.

🎁 Sass Hediyeleri: Karışıma bir tutam ironi eklemek için Babs ve ekibinin yeni aşık olan çifte sunacağı mükemmel alaycı hediyeleri seçin. Diyelim ki intikam hiç bu kadar şık görünmemişti!

💄 Glam Squad Birleştirin: Kusursuz makyaj ve güven veren saç stilleriyle görünümü yükseltin. Babs ve ekibinin ihtişamın simgesi olmasını sağlamak için çeşitli dudak tonlarını, kirpik stillerini, kaş şekillerini, göz farlarını ve allık tonlarını deneyin.

🎊 Büyük Giriş: Gece ilerledikçe, Babs ve en yakın arkadaşlarının, tüm dikkatleri üzerine çeken, dudak uçuklatan bir giriş yaparak eski erkek arkadaşını pişmanlık içinde, yeni kız arkadaşını da kıskançlık içinde bırakmasını hayranlıkla izleyin. Parti onlara neyin çarptığını anlamayacak!

📸 Cazibeyi Paylaşın: Ancak eğlence burada bitmiyor! Hazırladığınız muhteşem kıyafetleri indirin ve bunları arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşın. Bırakın onlar da muhteşemliğin tadını çıkarsınlar ve Babs'ın yeni keşfedilen özgüvenini ve tarzını kutlamaya katılsınlar.

✨ Party Crashers Ex-Boyfriend Edition bir oyundan daha fazlasıdır; bu bir güçlenme, stil ve tatlı intikam yolculuğu. Peki bu destansı moda arayışında Babs ve ekibine katılmaya hazır mısın? Gelin o partiyi şık bir şekilde düzenleyelim ve onlara bunun nasıl yapıldığını gösterelim! 💃🔥

Party Crashers serisinden diğer oyunları oynayın:

  1. Princesses Villain Party Crashers
  2. Princesses Party Crashers

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Party Crashers Ex-Boyfriend Edition? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için barbie oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.